Podsumowanie wiadomości o Androidzie Gingerbread i Nexus S

W naszym najnowszym podsumowaniu wiadomości o Nexusie S firma Google rozpoczęła wczoraj konkurs na rozdanie 10 telefonów Nexus S, a post Samsung Russia wskazuje, że z powodu ciągłych niedoborów wyświetlaczy Super AMOLED, Nexus S będzie sprzedawany z Super Clear LCD do konsumentów w Rosji (i prawdopodobnie w innych krajach). Wreszcie ujawniono, że Gingerbread obsługuje znacznie więcej języków niż ostatni system operacyjny Android.

Pierwsza wskazówka została przekazana wczoraj około 9:00 czasu PST, a nowa zagadka/pytanie będzie nadal publikowana na kanale GoogleNexus na Twitterze codziennie w tym czasie w okresie od 7 do 16 grudnia. Odpowiedzi nie mogą być dłuższe niż 140 znaków, aby zmieściły się w tweecie.

Zasadniczo wygra ten, kto jako pierwszy odpowie na pytanie poprawnie i poprawnie w zagadce. Nie zabraknie również krótkich pytań opisowych i wyzwań fotograficznych, które będą oceniane w oparciu o takie obszary, jak kreatywność, oryginalność, humor i „najlepsze wykorzystanie ograniczonych postaci w odpowiedzi na Twittera przy komponowaniu rozwiązania”. Ponadto na każdego użytkownika na łamigłówkę/esej/wyzwanie fotograficzne może przypadać tylko jedna odpowiedź.

Sam byłem początkowo podekscytowany konkursem, ponieważ miałem nadzieję, że uda mi się wygrać nowego Nexusa S, ale konkurs jest otwarty tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Kanady (z wyjątkiem Quebecu) lub Wielkiej Brytanii, i musisz przebywać fizycznie w tym kraju w momencie składania wniosku. Poza tym trzeba też być pełnoletnim w jednym z wyżej wymienionych krajów.

Bardziej szczegółowe zasady dotyczące konkursu znajdują się pod linkiem źródłowym Google poniżej. Powodzenia!

Według Unwired View, post Samsung Russia na LiveJournal informuje czytelników, że telefony Nexus S, które będą sprzedawane w Rosji, nie będą miały wyświetlaczy Super AMOLED, które stały się synonimem telefonów z linii Galaxy S. Zamiast tego będą miały ekrany Super Clear LCD.

Nie jest jeszcze jasne, ile innych krajów otrzyma ten inny typ Nexusa S. Telefony z USA i Wielkiej Brytanii będą miały wyświetlacze SAMOLED, a ja postaram się informować was, gdy pojawi się więcej szczegółów dotyczących sprzedaży i dostępność słuchawki.

W nowościach Gingerbread do Androida Gingerbread dodano natywną obsługę wielu nowych języków. Pełną listę obsługiwanych nowych języków można zobaczyć tutaj. Dzięki temu najnowszemu rozwojowi możemy zobaczyć, jak o wiele więcej użytkowników z większej liczby krajów dołącza do grona użytkowników Androida.

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like