Podsumowanie wiadomości o HTC EVO 4G

Ostatnio krążyło wiele wiadomości na temat HTC EVO 4G. Miesiąc temu napisałem artykuł o HTC EVO 4G, które prawdopodobnie pojawi się w czerwcu. Teraz wygląda na to, że Engadget ponownie informuje nas o tym, że wewnętrzny dokument Radioshack wspomina o możliwości zamówienia telefonu w przedsprzedaży „pod koniec tego miesiąca”.

Jeśli ten dokument jest prawdziwy, to jest wysoce prawdopodobne, że pojawi się w czerwcu. W odniesieniu do Androida 2.2 na HTC EVO 4G, AndroidandMe wskazuje, że:

niektórzy zaczynają spekulować, że może to być jedno z pierwszych urządzeń z systemem Android 2.2. Mamy nadzieję, że więcej zostanie ujawnionych na konferencji deweloperów Google I/O w tym miesiącu, na której spodziewamy się po raz pierwszy przyjrzeć FroYo (Android 2.2).”

W powiązanych wiadomościach 4G Engadget napisał również historię dotyczącą Clearwire przewożącego w tym roku telefony 4G, mówiąc, że „telefony obsługujące WiMAX noszące nazwę Clear zarówno od Samsunga, jak i HTC „oczekuje się”, że będą dostępne przed 2010 rokiem. Jeśli jednak spodziewasz się, że EVO 4G znajdzie się wśród tych dwóch, pomyśl jeszcze raz, ponieważ wspominają również, że pod względem telefonów, telefon Samsung będzie:

„urządzenie z systemem Android 3G/4G/WiFi zoptymalizowane pod kątem intensywnej komunikacji wideo i wideo”, podczas gdy język HTC pomija tę platformę – nazywa się to po prostu „telefonem obsługującym 3G/4G/WiFi”, co prowadzi nas do przekonania, że ten szczeniak może równie dobrze korzystać z Windows Phone 7. Jeśli tak jest, możemy zrozumieć, dlaczego HTC nie chciałoby, aby Clearwire wylewało fasolę, ponieważ jeszcze oficjalnie nie ogłosili żadnych planów wskoczenia do gry WinPho 7. W rzeczywistości Clearwire posunął się tak daleko, że powiedział podczas rozmowy, że urządzenie HTC nie będzie EVO 4G

Co więcej, firma Clearwire ogłosiła wczoraj, że wraz z nowymi telefonami 4G, sama sieć 4G zostanie rozszerzona do:

19 dodatkowych miast tego lata, w tym wcześniej ogłoszone rynki Kansas City, KS; St Louis, MO; Salt Lake City, UT, oraz główny obszar Waszyngtonu, DC i nowo ogłoszone rynki Nashville, TN; Daytona, Orlando i Tampa, Floryda; Rochester i Syracuse, Nowy Jork; Merced, Modesto, Stockton i Visalia, Kalifornia; Wilmington, DE; Grand Rapids, MI; Eugeniusz, OR; oraz Yakima i Trójmiasta, WA

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, Clearwire, Engadget

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like