Podsumowanie wiadomości o Nexusie One

Zainteresowanie wzbudza film z YouTube, na którym widać, jak Nexus One łączy się z bezprzewodową siecią N. Rozbicie Nexusa One ujawniło chip obsługujący standard 802.11n, a według AndroidandMe, nowy zestaw zaktualizowanych sterowników dla N1 w końcu umożliwił tę funkcję. Bardzo niewyraźne wideo sprawia, że ​​trudno jest zobaczyć, co dzieje się z telefonem, ale jeśli zdecydujesz się w to uwierzyć, to zdecydowanie dobra wiadomość. Engadget dodał, że:

Mówi się, że Google i Broadcom właśnie wepchnęły do ​​repozytorium Androida nowe sterowniki dla chipsetu, które umożliwiają tę funkcjonalność, co prawdopodobnie oznacza, że ​​przyszłe wersje platformy będą ją obsługiwać – na przykład Froyo – w tym wszystko, Nexus One powinien zostać zaszczycony w przyszłości.

Gizmodo opublikowało historię mówiącą, że niestabilna łączność 3G, której doświadcza wielu na ich N1, według pracownika Google, Ry Guya, nie zamierzała pracować nad kolejną poprawą „w tej chwili”:

Chociaż nadal monitorujemy opinie użytkowników dotyczące wydajności 3G na Nexus One, nie badamy już dalszych ulepszeń inżynieryjnych.

Jeśli nadal masz problemy z 3G, zalecamy zmianę lokalizacji, a nawet orientacji telefonu, ponieważ może to pomóc w obszarach o słabszym zasięgu.

-Ry Guy

EuroDroid donosi, że witryna Vodafone UK dla Nexusa One wcześniej mówiła „wkrótce”, a teraz dodała pod spodem „kwiecień”. Dziś jest 23 kwietnia, więc spodziewałbym się, że lada dzień zobaczymy go na sprzedaż. Jeśli chodzi o to, czy data zostanie przesunięta, EuroDroid powiedział również: „Jeśli powiesz „kwiecień” w środku „kwietnia”, to na pewno oznacza to „kwiecień”, prawda?

Aktualizacja: strona usunęła słowa „kwiecień”, więc weź to, co chcesz.

Inne źródła: AndroidandMe, Androinica, Engadget, EuroDroid, Gizmodo, Phandroid

Obraz z Gizmodo

0 Shares:
You May Also Like