Pojawia się nowe zgłoszenie FCC dotyczące Nexusa S

Engadget został powiadomiony o zgłoszeniu FCC datowanym na 26 listopada dla Samsung Nexus S (aka GT-i9020T), o którym tyle słyszeliśmy. Najnowsze zgłoszenie FCC, które mamy, przynosi pewne ulepszenia sprzętu bezprzewodowego wewnątrz telefonu.

Według zgłoszenia FCC, nowa wersja Nexusa S ma nowsze anteny Wi-Fi, GPS i Bluetooth, ale nie zawiera żadnych szczegółów na temat tego, jaki nowy sprzęt został dodany do urządzenia.

To dobry znak, że wypróbowano inną antenę GPS, ponieważ niektórzy użytkownicy telefonów Galaxy S mieli problemy z GPS, ale z tego, co pamiętam, aktualizacja oprogramowania naprawiła te problemy w dużej mierze. Jednak moim zdaniem nowa antena GPS, która może być mocniejsza, nie ma na co narzekać.

To ostatnie zgłoszenie niekoniecznie jest ostatnią zmianą, jaką Samsung wprowadzi w urządzeniu przed premierą, ale przynajmniej przybliża nas o krok do premiery telefonu. Sam kupię Nexusa S tak szybko, jak to możliwe i zrobię recenzję urządzenia i Androida Gingerbread dla was, czytelników.

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like