Pojawiają się ceny HTC Desire Z i Desire HD

Amazon UK, Amazon Germany, Handtec.co.uk, Play.com i Expansys mają listy urządzeń od 500 GBP do 470 GBP za Desire HD i od 549 EUR do 430 GBP za Desire Z.

Gizmodo wspomina, że ​​jeśli chodzi o operatorów, Vodafone i T-Mobile potwierdziły, że będą miały HTC Desire HD, a Vodafone również potwierdziło Desire Z. Jednak T-Mobile już ogłosiło G2, więc wydaje się, że nie żadnego powodu, aby nosić Desire Z.

Najważniejsze w najtańszych opcjach w oparciu o to, co widziałem do tej pory, to Play.com z 429,99 GBP za HTC Desire Z i 469,99 GBP za Desire HD.

Gizmodo informuje nas, że skontaktował się z HTC w sprawie losu HTC Desire HD dla USA. HTC odpowiedziało, że urządzenie trafi do Ameryki Północnej jeszcze w tym roku. Jeśli chodzi o Desire Z, Gizmodo przewiduje, że jest zbyt podobny do G2, aby można go było uruchomić w Stanach.

Dla mnie to nie potwierdza premiery w USA. Właściwie to sprawia, że ​​jestem bardziej sceptyczny, zwłaszcza że Evo 4G jest już tam dostępny na rynku. Uważam jednak, że HTC popełniłoby duży błąd, nie uruchamiając Desire HD w Stanach Zjednoczonych, biorąc pod uwagę wysokość generowanego zainteresowania.

Jeśli chodzi o daty premiery, MobileCrunch pisze, że wszystko „zależy od tego, gdzie spojrzysz. Amazon mówi, że 18 października, ale Play mówi, że 11 października”.

Inne źródła: Engadget, Gizmodo, MobileCrunch

0 Shares:
You May Also Like