[Poll] Co, jak masz nadzieję, zostanie ujawnione na tegorocznych targach IFA?

Każdy, kto czytał AndroidPIT w ciągu ostatnich kilku tygodni, wie, że ledwo możemy się doczekać otwarcia drzwi do berlińskiego centrum kongresowego i rozpoczęcia IFA. Dla wszystkich czytelników, którzy nie zwracali na to uwagi, IFA, największa na świecie konwencja elektroniczna, rozpoczyna się w przyszłym tygodniu i przez 6 dni najwięksi programiści Androida na świecie będą prezentować swoje najnowsze dzieła dla 230 000 fanów technologii w sercu Berlina. Dla fanatyków technologii, takich jak my, jest to okazja do spotkania się z twórcami naszych ulubionych produktów i zapoznania się z najnowszymi nagłówkami.

Co chcemy wiedzieć:

Kiedy pojawi się premiera Nexusa? Kiedy dostanę w swoje ręce smartfon ze zginanym ekranem? Czy Samsug spróbuje tchnąć życie z powrotem w rysik tabletu? Jak będzie wyglądać następna generacja gier na Androida?

Ale kogo obchodzi nas? Tutaj w AndroidPIT chodzi o Was, naszych czytelników! Co sprawia, że ​​społeczność Andoridów nie śpi w nocy? Co chciałbyś, aby zostało ujawnione na tegorocznych targach IFA? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub na naszym forum, a poprosimy ich za Ciebie!

0 Shares:
You May Also Like