Powerbag jest jak przenośna elektrownia dla twoich gadżetów

No dobrze, więc może to trochę przeciąga, ale trudno nie wybić superlatywów, jeśli chodzi o przenośne źródła zasilania dla niedomagających Androidów. Widziałeś przenośną torbę z panelami słonecznymi, ale jeśli była to trochę za droga jak na twój gust, pozwól mi przedstawić Powerbag – torbę, którą podłącza się do ściany, aby naładować najczęściej używane urządzenia elektroniczne. Za 140 USD jest to mniej niż połowa ceny torby z panelami słonecznymi, ale równie przydatne… o ile masz sklepy w domu i nie jesteś uwięziony na szczycie góry.

Pojemna, wytrzymała i wielofunkcyjna torba Powerbag nie tylko ładuje telefony komórkowe, ale także laptopy i tablety, ze wstępnie obróconymi złączami dla 1 microUSB, 1 miniUSB i 1 urządzenia Apple. Akumulator torby jest również wymienny, jeśli trzeba go wymienić. Będzie dostępny w sklepach Best Buy, OfficeMax, FYE i innych od przyszłego miesiąca.

Widzę, że taka torba jest szczególnie przydatna dla tych, którzy pracują poza kawiarniami lub często znajdują się w długich podróżach służbowych, ale zastanawiam się też, ile czasu zajmuje ładowanie tych urządzeń i czy jest to warte dość dużej inwestycji.

Związane z:

Torby słoneczne w stylu południowym – koniec z reklamacjami dotyczącymi baterii w Androidzie?

0 Shares:
You May Also Like