[Predictions] Dlaczego Amazon stanie się największym producentem tabletów na świecie?

Czy Amazon może pokonać wszystkich innych producentów tabletów do 2012 roku?

Według wtajemniczonych odpowiedź może brzmieć tak. Podobno nowy tablet firmy ma zadebiutować w niskiej, niskiej cenie 249 USD, a Amazon prawdopodobnie zrekompensuje tę stratę dzięki sprzedaży piosenek, książek i przechowywania w chmurze. PC Magazine uważa, że ​​firma odrobi straty w ciągu sześciu miesięcy i zarobi na tablecie od 10 do 30 procent w ciągu następnych 18 miesięcy.

Jak Amazon to zrealizuje? Cóż, po pierwsze, firma ma już zaufanie (i informacje o kartach kredytowych) ponad dwustu milionów ludzi. Amazon zna również zwyczaje zakupowe swoich klientów i opracował wyrafinowane algorytmy, aby polecać im produkty. Już same te fakty mogą znacznie zwiększyć szanse firmy.

Jest też Amazon App Store, który w ciągu ostatnich sześciu miesięcy stale zyskiwał na popularności. W sklepie zadebiutowały dziesiątki aplikacji, w tym wielkie hity, takie jak Plants Vs. Zombie. Dzięki preinstalowanemu własnemu sklepowi z aplikacjami, Amazon jest gotów zarobić poważne pieniądze na pobrań swoich użytkowników.

Firma wciąż musi pokonać kilka przeszkód. Największym snafu, jaki możemy zobaczyć, jest garnitur od Google. Domyślamy się, że nie będą zbyt zadowoleni z tego, że producent używa własnego sklepu z aplikacjami na swoich tabletach zamiast Android Market. Amazon będzie musiał również rozszerzyć zasięg swojego App Store, który jest teraz ograniczony do użytkowników w Stanach Zjednoczonych.

Czy uważasz, że Amazon ma rozum i siłę, by to zrobić?

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak zresetować termostat Nest

Co wiedzieć Naciśnij termostat, wybierz Ustawienia (ikona koła zębatego), a następnie wybierz Resetowanie.Aby ponownie uruchomić, wybierz Uruchom ponownielub…