Premiera Huawei Band 7: nowy poziom komfortu i przystępności

Podczas gdy Watch GT 3 Pro był jednym z najważniejszych wydarzeń wczorajszego wydarzenia Huawei, firma wprowadziła również nowy Huawei Band 7 z mniejszymi fanfarami. Fitness tracker obiecuje wyższy poziom komfortu w stosunku do swojego poprzednika za rozsądną cenę.

TL; DR

Huawei wprowadził na rynek tracker fitness Band 7. Nowa opaska fitness jest lżejsza i cieńsza. The Band 7 jest wyceniony na 40 USD w Chinach, nie wspominając jeszcze o wydaniu w innych krajach.

Huawei Band 7 jest cieńszy i lżejszy, ale co jeszcze?

Podczas gdy wyświetlacz AMOLED ma rozmiar 1,47 cala, Huawei Band 7 jest lżejszy i cieńszy w porównaniu do zeszłorocznych Huawei Band 6 i Honor Band 6. Przy grubości 9,99 mm nowy tracker jest o kilka włosków cieńszy, dokładnie 1,41 mm różnica w stosunku do zespołu 6. To może nie brzmieć zbytnio w przypadku papierów, ale firma również zmniejsza wagę trackera o 2 gramy. Przypuszczalnie różnica może zapewnić zauważalną zmianę podczas noszenia Huawei Band 7, jeśli pochodzi z innego nieporęcznego trackera fitness.

Oprócz tego samego wyświetlacza, Huawei Band 7 jest prawie identyczny jak Band 6. Możesz użyć trackera fitness do monitorowania snu i tętna za pomocą szeregu czujników z tyłu. Dodatkowo dostępnych jest 96 trybów sportowych, w tym pływanie na świeżym powietrzu i jazda na rowerze. W przeciwieństwie do stopnia ochrony IP67 na Honor Band 6, nowy tracker Huawei może przetrwać do 50 metrów głębokości ze względu na ocenę 5ATM.

Według firmy żywotność baterii nowej opaski fitness wyniesie do 14 dni w oparciu o typowe użytkowanie. Może zostać skrócony, jeśli włączysz funkcję zawsze włączoną na ekranie. Na szczęście obsługiwane jest szybkie ładowanie i daje 2 dni użytkowania po 5-minutowym ładowaniu.

Warianty i ceny Huawei Band 7

Huawei Band 7 jest wyceniony i dostępny w Chinach w cenie 270 CNY (40 USD) za model standardowy i 310 CNY (47 USD) za model z NFC. Dostępne kolory obudowy to granatowy, złoty, zielony i czerwony. Paski otrzymają inny odcień, jak złoto w połączeniu z różowym paskiem. Niestety nie wspomniano o dostępności Band 7 na innych rynkach.

0 Shares:
You May Also Like