Program Google Earth otrzymuje aktualizację, obsługa oceanu jest teraz obsługiwana

Blog Google Mobile miał do powiedzenia na temat aktualizacji:

Dzięki tej funkcji ucieknij od zgiełku życia na lądzie i odkryj morski świat, korzystając z Google Earth na urządzeniu mobilnym. Teraz możesz zobaczyć krajobraz i teren kanionu Monterery Bay, który jest większy niż Wielki Kanion, powiększając Google Earth pod powierzchnią oceanu tuż przy wybrzeżu. Pod wodą możemy użyć przycisku „rozejrzyj się”, aby przechylić widok i zobaczyć rozległość tego wspaniałego podwodnego kanionu.

Najnowsza wersja Google Earth dla systemu Android wprowadza również warstwę „Poznaj ocean”, która zawiera setki zdjęć i filmów od ponad 100 autorów, którzy są podekscytowani możliwością dzielenia się swoimi historiami o morzu. Zaplanuj swoje następne wakacje podczas codziennych dojazdów, klikając dowolną z małych niebieskich ikon. Podświetlone złotem ikony reprezentują zawartość z inicjatywy Mission Blue Hope Spot.

TalkAndroid zauważa, że ​​ta najnowsza wersja Google Earth jest idealna, jeśli chcesz „być Jacques Cousteau, ale boisz się wody”, i muszę się z tym zgodzić.

Poniżej znajduje się blog Google Mobile Blog o specjalnych funkcjach dla użytkowników Androida 2.2:

Google Earth obsługuje teraz Flash w dymkach, więc jeśli masz zainstalowany odtwarzacz Flash na swoim urządzeniu przenośnym, możesz oglądać filmy bezpośrednio w dymku. Ułatwiliśmy również nawigację po programie; w przypadku większości urządzeń możesz teraz „rozglądać się” i zmieniać punkt widzenia dwoma palcami, zamiast używać przycisku ekranowego. Dzięki temu przechylanie widoku jest jeszcze łatwiejsze, aby zobaczyć górskie krajobrazy lub podwodne kaniony. Obracanie widoku jednym ruchem palców jest teraz dostępne również na większej liczbie urządzeń.

Wypróbowałem aplikację na Galaxy S, której używam, i działała całkiem nieźle. Wspomniany przez nich kanion Monterey Bay jest bardzo szczegółowy. Sprawdzałem też Trójkąt Bermudzki, ale nie znalazłem żadnych zatopionych statków.

EuroDroid dodaje, że warstwa „Eksploruj ocean” pozwala „typom mórz udostępniać zdjęcia drewna dryfującego i odpadów przemysłowych”.

Inne źródła: Android Central, EuroDroid, TalkAndroid

Obrazy z bloga Google Mobile

0 Shares:
You May Also Like