Promienny

Radiant to klon Space Invaders stworzony na telefon z Androidem. Do tej pory ani jedna kosmiczna strzelanka nie miała przyzwoitej kontroli. Czy Radiant to krok we właściwym kierunku? Buka i Totemo to przykłady dwóch świetnych gier stworzonych przez chłopaków z Hexage. Teraz nadszedł czas, aby sprawdzić, czy Radiant sprawdzi się w naszym teście!

Funkcje i zastosowanie

Radiant to kosmiczna strzelanka podobna do klasycznej Space Invaders. Grafika jest nowoczesna, ale wciąż atrakcyjna w unikalny, nostalgiczny sposób. Najlepszą częścią Radiant jest sterowanie. Po raz pierwszy mamy kosmiczną strzelankę, która działa dobrze na telefonach z Androidem. Chociaż możliwe jest sterowanie Radiant za pomocą ekranu dotykowego, trackball jest bez wątpienia preferowany. Radiant to pierwszy Space Invacers, który chciałby zostać, który jest naprawdę świetną zabawą.

Ekran i elementy sterujące

Po uruchomieniu Radiant przedstawia następujące opcje menu głównego:

Start Najlepsze wyniki Opcje Informacje

Najlepsze wyniki są przechowywane online. Możesz dostosować głośność muzyki i dźwięku w swoich opcjach – i nic poza tym. Na początku gry krótka historia opowiadana jest z małymi dymkami tekstowymi. Jeśli uważasz, że historia jest nudna, zawsze możesz szybko przejrzeć rozmowę i przejść od razu do rzeczywistego grania. Zauważysz, jak wspaniale jest grać w Radiant za pomocą trackballa. Działa jak marzenie! Możesz także przesuwać swój statek kosmiczny za pomocą ekranu dotykowego, naciskając kciukami lewą lub prawą stronę ekranu. Na początku gry musisz przebić się przez pole asteroid. Strzelaj do asteroid, aby je zniszczyć. Większe asteroidy oddają więcej strzałów, aby się rozpaść. Strzelanie odbywa się automatycznie, więc nie musisz się martwić o naciśnięcie przycisku strzału. Twoje pierwsze spotkanie z prawdziwymi wrogami z pewnością będzie trochę nostalgiczne dla tych z Was, którzy pamiętają „stare dobre czasy”. Grafika jest jednocześnie nowoczesna i „stara”. Radiant również wykonał niezłą robotę przy dźwiękach i muzyce. Koncepcja gry jest tak prosta, jak to tylko możliwe: chroń Ziemię przed najeźdźcami z kosmosu. Po drodze natkniesz się na różne typy wrogów. Zbieraj bonusy po drodze, aby pomóc chronić naszą planetę. Ta sama stara klasyczna rozgrywka w bardziej nowoczesnym otoczeniu.

Dolna linia:
Wreszcie kosmiczna strzelanka, w którą naprawdę fajnie się gra! Absolutny must-have dla wszystkich fanów Space Invaders.

Szybkość i stabilność

Radiant działa płynnie. W zależności od telefonu Radiant może czasami szarpać ze względu na dobrą grafikę.

Stosunek ceny do wydajności

Radiant jest dostępny za 1,50 GBP w Android Market.

Radiant Lite jest dostępny bezpłatnie w Android Market.

0 Shares:
You May Also Like