Prototypy Dell Thunder są dostępne w praktyce

Engadget pisze o różnicach między dwoma słuchawkami:

…patrzysz na dwa prototypowe smartfony Dell Thunder, z których każdy ma zaskakujące dziwactwa i wskazówki, że mogą zawierać globalne HSPA, AWS dla takich jak T-Mobile, a może nawet odrobinę obsługi CDMA. Ostrzegamy z wyprzedzeniem, że są one oznaczone jako EVT1 jako „test weryfikacyjny inżynieryjny” i pochodzą z kwietniowego przecieku, więc są one dostępne tak szybko, jak to możliwe – nie oczekuj, że ostatnia słuchawka dotrze bez kilka znaczących różnic.

Android Central zauważa, że ​​różnice między dwoma telefonami wskazują, że „rzeczy takie jak ostateczna rozdzielczość ekranu i wersja Androida wciąż są w powietrzu”.

Zgodnie z zasięgiem Engadget, co najmniej jeden z dwóch telefonów ma następujące funkcje:

Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm Aparat 8MP z 4-krotnym zoomem cyfrowym i lampą błyskową LED Akumulator 1400 mAh ewentualnie wyświetlacz 1280 x 768 za zakrzywionym szklanym ekranem Wi-Fi Android 2.1 802.11n, w przyszłości radio FM Snapdragon 1 GHz Łatwy dostęp do karty MicroSD i SIM 3 -dwumikrofonowy magnetometr osiowy i 3-osiowy akcelerometr

Engadget uważa również, że telefony mogą być dostępne w wariantach odpowiednich dla T-Mobile, Verizon i AT&T.

Android Central dodaje, że „choć są to tylko jednostki prototypowe, z pewnością wyglądają dobrze”.

TalkAndroid również wydaje się być pod wrażeniem słuchawki, zauważając, że „Thunder przykuwa uwagę dzięki unikalnemu projektowi zakrzywionego ekranu”.

Udaj się do Engadget, aby rzucić okiem na ich galerię zdjęć.

Inne źródła: Android Central, TalkAndroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like