Przedsprzedaż na T-Mobile G2 dostępna 6 października, 150 USD w Radio Shack

T-Mobile nie opublikował jeszcze swojej oficjalnej dokładnej daty wydania ani cen, ale Engadget uważa, że ​​bezpieczną opcją jest oczekiwanie ceny 199 USD w takiej czy innej formie. Witryna T-Mobile mówi, że obecni klienci T-Mobile będą mieli w tym miesiącu wyłączny dostęp do zamówienia G2 w przedsprzedaży, a podobno wyciekły wewnętrzny dokument określa cenę T-Mobile na 199,99 USD.

AndroidandMe przypomina nam o możliwości, że „T-Mobile może wycenić G2 powyżej 199 USD i zaoferować rabat za różnicę”, co nie byłoby zbyt dziwne. Android Central komentuje, że „w dzisiejszych czasach najfajniejszym miejscem jest 199 USD, a cokolwiek mniej jest tak naprawdę tylko wisienką na torcie Androida, czyż nie?”

W podobnej notatce strona Best Buy Mobile wskazuje, że nazwa zawiasu klawiatury w G2 jest nazywana przez HTC „zawiasem Z”.

Radio Shack ogłosiło na swoim koncie na Twitterze, że telefon będzie dostępny za ich pośrednictwem za 149,99 USD, ale nie wspominaj o dostępności, poza informacją obserwujących, aby „czekajcie na informacje”. Popełniliby duży błąd (moim zdaniem), opóźniając ich wydanie dłużej niż premierę Best Buy lub T-Mobile

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Engadget, T-Mobile, Radio Shack Twitter

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Pływający obraz

Odkryłem kilka aplikacji dzięki wpisom na blogu i forum na AndroidPIT. Floating Image to jedna z tych aplikacji…