Punkty FCC dotyczące nowego Nexusa S w przygotowaniu

Na blogach Androida krąży wieść, że pojawił się dokument FCC, który wygląda cholernie podobnie do Nexusa S, ale tym razem z innym numerem modelu, który akurat odpowiada telefonowi, który ostatnio widzieliśmy, i który wyglądał na Androida 2.4. Ponadto pasma radiowe telefonu wskazują na prawdopodobną premierę T-Mobile USA.

AndroidSpin krążyła pogłoska, że ​​Samsung i T-Mobile wstrzymują aktualizację Androida 2.2 dla Vibrant, ponieważ umożliwi ona łączność HSPA + w telefonie, co jest głównym punktem sprzedaży Vibrant 4G, w zasadzie Vibrant, ale z obsługą HSPA+.

Plotka, że ​​Vibrant może mieć potajemnie wbudowaną w telefon funkcję HSPA +, jest dość daleko idąca, ale to nie powstrzymało Engadget przed rozwinięciem tej plotki, sugerując, że nowy model Nexus S może również mieć wbudowaną obsługę HSPA +, ponieważ telefon obsługuje AWS 3G, czyli pasmo 3G T-Mobile.

Engadget informuje, że model i9023 otrzymał również niedawno certyfikat Wi-Fi Alliance i Bluetooth SIG. Ponadto niektórzy sprzedawcy w Europie najwyraźniej mają już na liście telefon Nexus S „Black Silver”. Otwarcie kwestionują prawdopodobieństwo konieczności uzyskania nowego certyfikatu FCC, jeśli tylko zmieniono kolor telefonu, co wydaje się mało prawdopodobne.

Jednym z problemów z rozumowaniem Engadget w raporcie FCC jest to, że przeoczyli swój własny poprzedni raport, że Nexus S zostanie wydany na niektórych rynkach z wyświetlaczem Super Clear LCD zamiast wyświetlacza SAMOLED w amerykańskich i brytyjskich wersjach telefonu.

We wtorek zobaczyliśmy wideo przedstawiające Nexusa S z systemem, który wyglądał na Androida 2.4. Jeśli przyjrzysz się uważnie filmowi, w informacjach o telefonie, jego pasmo podstawowe to I9023XXJL2, które zawiera numer modelu (i9023) tego, co wydaje się być Nexusem S. Nie można tego traktować jako zwykły zbieg okoliczności.

Ponadto, jeśli w filmie zwrócisz baczną uwagę na boki telefonu, okazuje się, że urządzenie na filmie może w rzeczywistości mieć inne wykończenie niż obecnie dostępny na rynku Nexus S. Zauważyłem to, kiedy oglądałem wideo w tym czasie, ale przypisałem to odblaskowi światła słonecznego na plastikowej obudowie. Może się jednak zdarzyć, że urządzenie na filmie to GT-i9023, takie jak to przedstawione w zgłoszeniu FCC.

To sprawiło, że niektórzy ludzie zastanawiają się, czy T-Mobile naprawdę wyda ulepszoną wersję Nexusa S blisko miesiąc po premierze pierwszego.

Moim zdaniem i9023 będzie prawdopodobnie nowym Nexusem S z wyświetlaczem Super Clear LCD, który zostanie wydany w lutym z zainstalowanym Androidem 2.4 (prawdopodobnie drobna aktualizacja poprawiająca błędy).

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like