Rejestracja w Adobe 10.1 Flash i AIR Beta

Kilka dni temu pisałem o tym, że CEO Adobe ogłosił przewidywany czas premiery Flasha na urządzenia z Androidem jeszcze w tym roku. Wygląda na to, że możesz teraz zarejestrować się w wersji beta Adobe Flash Player 10.1 i Adobe AIR 2.0 dla Androida. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że masz telefon, który go obsługuje.

Komentarz w moim poprzednim artykule, a także wpis na blogu TheFlashBlog zapowiadał otwarcie zapisów. Adobe poinformuje Cię, kiedy wersja beta będzie gotowa. Brak informacji o tym, kiedy możemy spodziewać się rozpoczęcia beta. Ci z was, którzy mają telefony wystarczająco mocne, aby go uruchomić i są nim zainteresowani: miej oczy otwarte i zaglądaj tutaj, aby uzyskać wiadomości.

Oto cytat zaczerpnięty z wpisu na blogu TheFlashBlog na temat wydania:

Właśnie rozpoczęliśmy prywatne wersje beta i naprawdę nie możemy się doczekać, aż te technologie trafią w Twoje ręce tak szybko, jak to możliwe. Będzie tak wiele interesujących rzeczy, które będziesz mógł robić na Androidzie, a także będzie wiele nowych umiejętności, których będziesz musiał się nauczyć, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjuszem w projektowaniu mobilnym.

Inne źródła: AndroidGuys, Androinica, EuroDroid, Phandroid

Obraz z Adobe

0 Shares:
You May Also Like