Reklamy Google "Ostatnie zmiany" Sekcja do wpisów w Android Market

Android Central zauważa, że ​​nowa funkcja to niewiele więcej niż „pole do wpisywania tekstu”, które jest wyświetlane w podsumowaniu aplikacji Android Market.

Co do tego, kiedy zaczniemy widzieć tę funkcję powszechnie używaną przez programistów, EuroDroid mówi swoim czytelnikom, aby „nie spodziewali się, że zobaczy ją od razu w każdej aplikacji – jest to coś, co twórcy aplikacji mogą wstawić, gdy następnym razem wypuszczą aktualizację, na przykład stare narzędzie do zapisywania aplikacji na karcie SD.”

Jednak Androinica dodaje, że widzieli już co najmniej jedną aplikację, ActionComplete, korzystającą z pola „Ostatnie zmiany”.

Poniżej znajduje się część ogłoszenia Google dotyczącego nowej funkcji:

Ostatnie zmiany są powiązane z każdą wersją aplikacji, więc przy każdej aktualizacji musisz przesłać elementy do pola ostatnich zmian. Zalecamy, aby każda aktualizacja ostatnich zmian była specyficzna dla wersji aplikacji; poprzednie zmiany nie będą teraz wyświetlane użytkownikowi, ale mogą być widoczne w przyszłości. Ponadto pole ostatnich zmian (w przeciwieństwie do opisu aplikacji) nie ma wpływu na indeks wyszukiwania, tj. nie wpływa na wyniki wyszukiwania Twojej aplikacji.

Inne źródła: Android Central, Androinica, EuroDroid

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like