[Review] Najzabawniejsze, najdziwniejsze, najbardziej obrzydliwe aplikacje na Androida

Pimple Popper: jedna obrzydliwa gra

Chociaż lubię pobierać przydatne, fajne i interesujące aplikacje, mam też słabość do tych, które są po prostu dziwne. Od gry, która polega na trzaskaniu pikselowym zitem, po aplikację mierzącą upiorną obecność w twoim pokoju, oto recenzje najzabawniejszych, najdziwniejszych i najbardziej obrzydliwych aplikacji na Androida. Gry zaczynają się zabawnie i stają się coraz dziwniejsze i bardziej obrzydliwe, im więcej przewijasz w dół.

Owocowy Ninja
Poza niesamowitą nazwą i inteligentną / zabawną koncepcją, ta aplikacja jest również uzależniająca i przyjemna wizualnie. Hurra! Fruit Ninja polega na krojeniu owoców palcem. Trzymanie palca na ekranie pomoże skrócić czas reakcji. Pamiętaj też, aby nie ciąć tykających bomb zegarowych. Tak to się robi, chłopaki: wymyśl zabawną koncepcję i zrealizuj ją bezbłędnie. Brawo.

Uprowadzenie!
Uprowadzenie jest zabawne. Naprawdę fajnie. Ledwo grałem w to przez pięć minut i czułem, że wciąga mnie jego wszechświat. Założenie jest proste: przechylaj ekran do przodu i do tyłu, aby poprowadzić skaczącą krowę dalej w górę i w górę. W miarę osiągania coraz wyższych eszelonów jest coraz mniej platform, na których krowa może wylądować. Krowy są z natury zabawne, a szczególnie fajnie jest patrzeć, jak skaczą. Ponieważ krowy są zazwyczaj dość grube i nie do końca skaczą. Popieram!

Radar duchów
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy myślą, że duchy istnieją. Ci ludzie (a jest ich legion) muszą wyłączyć wentylator w swoich mieszkaniach i po prostu nosić dłuższe rękawy. To nie był duch, to była bryza. Jezus. Ok dobrze. Chyba powinienem coś powiedzieć o tym urządzeniu. Przede wszystkim jestem pewien, że w pokoju, w którym siedzę, zginęło wiele osób w historii, więc w tej aplikacji powinno pojawić się jeszcze kilka duchów. W tej chwili wyświetla tylko wirujący radar sonaru. To urządzenie jest tak nudne, że po prostu zasnąłem, pisząc o nim.

Popper pryszcz
Popper pryszcz jest dokładnie tym, na co brzmi: gra, w której wyskakujesz z pryszczów. Pierwszą rzeczą, którą widzisz, jest twarz kobiety, ale… ohhh, spojrzałbyś na nią? Ma małą czerwoną kropkę na brodzie. Czas to wystrzelić! Gdy gra toczy się w rytm bossa nova, użyj palców na ekranie, aby ścisnąć zaczerwienioną skórę wokół dużego, pryszcza w cipce. Nie możesz nawet pozostawić dźwięku, ponieważ gra odtwarza orgazmiczne dźwięki, gdy szczypiesz. W końcu wystarczająco dużo kotów wycieka z pryszcza i możesz przejść do następnego. To była gra, która zainspirowała ten post i żadna inna (o której wiem) nie pojawia się na boisku piłkarskim tak dziwacznym i obrzydliwym. Jestem przerażony! Dobra robota (chyba)!

Zgniatacz mrówek
Ant Smasher to kolejna obrzydliwa gra, która polega na miażdżeniu biednych, bezbronnych mrówek palcem przy dźwiękach wilgotnych, zgniatających dźwięków. Pod pewnymi względami ta aplikacja sprawiła, że ​​poczułem się gorzej niż Pimple Popper, ponieważ, wiesz, ze wszystkich zabójstw i innych rzeczy. Poza ich koncepcją, obie gry są równie nudne.

0 Shares:
You May Also Like