Rodzina Sony Ericsson Xperia X10 otrzyma Androida 2.1 w czwartym kwartale 2010 r.

Firma Sony Ericsson ogłosiła dzisiaj, że ich linia telefonów Xperia X10 (Xperia X10, Xperia X10 mini i Xperia X10 mini pro) otrzyma Androida 2.1 w czwartym kwartale 2010 roku. Ci z was, którzy mają nadzieję, że w ciągu następnego miesiąca otrzymają aktualizację z Androida 1.6 do 2.1 lub dwóch może mieć pewność, że tak się nie stanie.

Komentarze pod wpisem na blogu wyrażały głębokie rozczarowanie, że aktualizacja nie będzie dotyczyć Androida 2.2, biorąc pod uwagę, że data premiery jest tak odległa. Zgodnie z wpisem na blogu Sony Ericsson dotyczącym wydania, inne mile widziane ulepszenia telefonu oprócz Androida 2.1 obejmują:

Nagrywanie wideo HD w tym samym wykonaniu, co Sony Ericsson Vivaz Bezprzewodowa łączność domowa przez DLNA Ulepszenia aplikacji do podpisów Timescape i Mediascape, aby były jeszcze inteligentniejsze i bogatsze

EuroDroid dodaje, że aktualizacja Xperii X10 rozwiązująca mniejsze problemy pojawi się jakiś czas przed wydaniem Androida 2.1. Chciałbym, żeby historia była inna, ale wygląda na to, że utkniesz z 1.6 na długi czas, nawet gdy Froyo wydaje.

Inne źródła: EuroDroid, Engadget

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like