Rozplątać bez ograniczeń

Jeśli kiedykolwiek robiłeś na drutach lub szydełku lub cokolwiek, co ma związek z wełną lub nitką (może kiedyś w domu ec?), znasz następujący scenariusz:

Wystarczy sekunda nieuwagi… Umm, a teraz zgubiłam wątek… co już mówiłem? O tak: jeśli jesteś typem, który wyrzuca wszystko (nić, wełna, prace) prosto do najbliższego kosza na śmieci, powiedziałbym, że Untangle Unlimited prawdopodobnie nie jest dla ciebie odpowiednim rodzajem gry, ponieważ chudnięcie rozplątany jest tym, o co chodzi w tej grze.

Funkcje i zastosowanie

Naciskać Bawić się i zacznij od pierwszego poziomu. Niebieskie kropki są połączone czerwonymi liniami. Te kropki/okręgi są połączone z innymi kropkami/okręgami, co tworzy rodzaj pajęczyny. Celem gry jest ustawienie kropek w taki sposób, aby linie już się nie krzyżowały. Za każdym razem, gdy uda Ci się uwolnić linię łączącą, kolor zmienia się z czerwonego na turkusowy.

Linie łączące między kołami są niezwykle elastyczne, co nieco ułatwia pracę.

Za każdym razem, gdy uda Ci się rozplątać sieć, możesz przejść do następnego poziomu.

Im wyżej jesteś, tym trudniej jest rozplątać plątaninę linii. Z każdym nowym poziomem pojawia się więcej kropek i linii łączących.
Do wyboru są różne stopnie trudności; jeśli nie czujesz, że czytasz dla Ja jestem mistrzem! poziom, który zawsze możesz wypróbować dla dzieci, łatwy, średni lub trudny. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Za każdym razem, gdy pomyślnie ukończysz poziom, informacje są automatycznie zapisywane, co oznacza, że ​​następnym razem, gdy zaczniesz grać, możesz kontynuować od miejsca, w którym skończyłeś.

Konkluzja:
Od razu pomyślałem, że Untangle Unlimited to naprawdę niesamowita gra. Ale po jakimś czasie zacząłem się tym trochę nudzić. Jasne, jest to wymagająca gra, gdy próbujesz przejść na bardziej zaawansowane poziomy, ale w końcu zawsze rozwiązujesz poziom, nawet jeśli w niektórych przypadkach może to zająć trochę czasu. Biorąc to pod uwagę, nie mogę powiedzieć, że nie mam absolutnie żadnego entuzjazmu do tej gry, ponieważ jest fajna. Brakuje jednak tego czegoś, co sprawia, że ​​gra jest „must have”.

Ekran i elementy sterujące

Zaletą Untangled Unlimited jest to, że elementy sterujące są bardzo łatwe w użyciu. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji automatycznie pojawiają się instrukcje. Po ich przeczytaniu zostaniesz przekierowany bezpośrednio do głównego ekranu, na którym możesz nacisnąć Bawić się w celu natychmiastowego rozpoczęcia gry lub wybierz stopień trudności.

ten O zawiera podstawowe informacje na temat twórcy aplikacji, a także inne informacje, które są całkowicie nieistotne dla gry (pomyślałem, że o tym wspomnię, abyś nie tracił czasu na sprawdzanie).

Ostatnia opcja to Ustawienia gdzie możesz dostosować ustawienia muzyki i wibracji, a także motywy tła.

To wszystko, o czym należy wspomnieć w odniesieniu do kontroli; poruszasz kółkami, przesuwając je palcem.

Aha, jest jeszcze jedna rzecz: zauważyłem coś całkiem pozytywnego w tej aplikacji. Jestem pewien, że wszyscy znacie niesławny pasek reklamowy na krawędzi wyświetlacza. Uważam, że wszystkie te paski są bardzo irytujące, ponieważ wystarczy przypadkowo dotknąć jednego i przenieść się do innej gry, której nie masz zamiaru kupować. Cóż, w aplikacji „dylemat sponsora” został rozwiązany za pomocą bardzo sprytnego rozwiązania: zamiast zintegrowanego paska reklamowego przez cały czas gry, wąski baner wyskakuje za każdym razem, gdy gra zostanie przerwana. Mówi coś w stylu: Ta aplikacja jest bezpłatna, ale finansowana dzięki reklamom. Obiecuję, że nie będę wyświetlać żadnych reklam, które będą Cię denerwować lub rozpraszać podczas gry, więc poświęć kilka chwil i obejrzyj tę reklamę.
Możesz po prostu zamknąć to zastrzeżenie, ale uważam, że jest to świetne rozwiązanie, gdy musisz wyświetlać reklamy, ale nie chcesz przeszkadzać użytkownikowi.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wydajności Untangle Unlimited

Szybkość i stabilność

Nie miałem absolutnie żadnych problemów, jeśli chodzi o szybkość aplikacji i byłem pod wrażeniem stabilności Untangle Unlimited.

Stosunek ceny do wydajności

Untangle Unlimited jest dostępne bezpłatnie w Android Market.

0 Shares:
You May Also Like