Rozpoczyna się aktualizacja Xperia X8 Android 2.1

W sobotnim poście na blogu produktowym Sony Ericsson ogłoszono, że niektóre warianty telefonu Xperia X8 są gotowe na aktualizację Androida 2.1 za pośrednictwem aktualizacji OTA. Aktualizacja będzie następować stopniowo, więc nie zdziw się, jeśli Twojego telefonu nie ma jeszcze na liście.

Ze względu na charakter wdrażania w różnych krajach u różnych dostawców, dokładne daty, w których dany wariant otrzyma aktualizację Androida 2.1, nie mogą zostać ogłoszone, dopóki nie zostaną uzyskane wszystkie niezbędne zgody. Po otrzymaniu tych zatwierdzeń aktualizacje są publikowane.

Jeśli nie widzisz go dzisiaj, sprawdzaj co kilka dni (lub częściej, jeśli nie możesz się doczekać), aby zobaczyć, jakie nowe numery są teraz obsługiwane. Nowe dodatki nie są publikowane w określonym czasie, więc regularne sprawdzanie może być najlepszym sposobem na uzyskanie aktualizacji jak najszybciej.

W poście na blogu znajduje się duża lista „numerów SI” dla telefonów, które mogą pobrać aktualizację Androida 2.1. Aby znaleźć numer SI w telefonie, spójrz na etykietę z tyłu telefonu i porównaj ją z listą.

Przejdź do bloga produktów Sony Ericsson pod linkiem źródłowym, aby zobaczyć obszerną listę telefonów Xperia, które są już dostępne z aktualizacją.

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like