Rozpoczyna się oficjalna aktualizacja Samsunga Galaxy S Android 2.2

Oficjalna informacja prasowa firmy Samsung stwierdza, że ​​aktualizacja (I9000 JPM) jest dostępna za pomocą Samsung Kies i będzie dostępna etapami, najpierw w krajach skandynawskich, a następnie „inne rynki europejskie, Azja Południowo-Wschodnia, Azja Bliskiego Wschodu, Ameryka Północna, Afryka i reszta świata.”

AndroidandMe zauważa, że ​​ci z Was w Stanach, którzy mają wariant Galaxy S (Fascinate, Captivate, Epic 4G, Vibrant), mogą zobaczyć Androida 2.2” jeszcze w tym roku, ale nigdy nie wiadomo, kiedy jest w rękach operatorów. Wdrożenie poprawki GPS zajęło AT&T i T-Mobile miesiące, więc nie ekscytuj się jeszcze nową aktualizacją systemu”.

Sfrustrowany? Staraj się nie być, ponieważ Engadet wspomina, że ​​„aktualizacja 5 milionów telefonów wymaga czasu”. Ponadto ta aktualizacja ma działać w wersji międzynarodowej. Żadnego słowa, czy ludzie w innych regionach z wariantem międzynarodowym mogą również zainstalować ROM, ale nie byłbym zaskoczony, gdyby tak było.

Według Engadget, funkcje aktualizacji obejmują:

Kompilator Android 2.2 JIT Zgodność z Adobe Flash 10.1 Nowe ulepszenia Android Market Speed ​​Naprawa GPS Media Hub Nowy widżet wyszukiwania Nowa aplikacja Gmail Ulepszona domyślna klawiatura

Wraz z aktualizacją dostępnych jest również wiele innych poprawek.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidGuys, Engadget

Obraz z AndroidGuys

0 Shares:
You May Also Like