Ruch i Alarm dźwiękowy

Niektóre aplikacje na Rynku są nieco dziwne, ale to nie powinno mnie powstrzymać przed ich recenzowaniem, prawda? Dzisiejsza aplikacja należy do tej szczególnej kategorii dziwacznych aplikacji. Dzięki tej aplikacji możesz zmienić swój telefon w mobilne urządzenie alarmowe. Telefon poinformuje Cię o każdym poruszającym się lub hałasowaniu w jego najbliższym otoczeniu.
Dlaczego uważam, że to dziwne? Cóż, nie przychodzi mi do głowy sytuacja, w której ta aplikacja mogłaby się przydać, chyba że oczywiście jesteś szpiegiem.

Funkcje i zastosowanie

Jak już wspomniano, aplikacja może zabezpieczyć obszar alarmem. Najbardziej praktycznym zastosowaniem tej aplikacji byłby rodzaj telefonu dla dzieci. Nie przychodzi mi do głowy żadne inne natychmiastowe użycie czubka głowy. Nie zaufałbym tej aplikacji jako urządzenia do nadzoru bezpieczeństwa dla potencjalnych złodziei i oszustów. W każdym razie aplikacja pozwala zabezpieczyć obszar na różne sposoby. Aplikacja zwraca uwagę na ruch i dźwięki. Za pomocą specjalnego przycisku możesz skonfigurować niestandardowe wyzwalacze:

Dźwięk i ruch
Ruch
Dźwięk

Alarm można skonfigurować w następujący sposób:

Dźwięk alarmu: Włącza głośny dźwięk alarmu. Nie mam pojęcia, jakiemu celowi mogłoby to służyć. Nie sądzę, żeby było to skuteczne w odstraszaniu potencjalnych złodziei.
Zadzwoń pod konkretny numer: Ta funkcja jest naprawdę fajna! Gdy tylko alarm zostanie aktywowany, aplikacja wywoła zaprogramowany numer. Osoba po drugiej stronie linii może rozmawiać przez głośnik. To może być praktyczne w uspokojeniu małego dziecka, gdy ma problemy ze snem.
Informacje o śledzeniu: Tutaj alarm przesyła współrzędne GPS telefonu za pośrednictwem poczty e-mail na konto Gmail. Może się to przydać, jeśli kiedykolwiek Twój telefon zostanie skradziony, dzięki czemu możesz łatwo wyśledzić złodzieja. Lub szpieguj swoją dziewczynę, jeśli zabierze twój telefon)

Wszystkie zdarzenia alarmowe są rejestrowane, dzięki czemu możesz zobaczyć, co się wydarzyło podczas Twojej nieobecności.
W „Ustawieniach” możesz dostosować dodatkowe opcje:

Opóźnienie wyzwalania: Ustaw opóźnienie czasowe dla wyzwolonego alarmu.
Maksymalna liczba wpisów w dzienniku
Włącz tryb ukrycia: Ta opcja sprawia, że ​​program jest zawsze aktywny w tle.
Ustaw pin rozbrojenia: Ustaw kod PIN hasła, aby wyłączyć alarm.
Uzbrój po okresie nieaktywności: Ustaw godziny, w których aplikacja powinna uruchamiać się automatycznie.
Limit czasu alarmu: Ustaw limit czasu, po upływie którego alarm powinien się wyłączyć.
Ponowne uzbrojenie po upływie limitu czasu
Zestaw głośnomówiący użytkownika: Włącza zestaw głośnomówiący podczas dzwonienia pod numer.
Nazwa użytkownika konta Google: Niezbędne do otrzymywania danych śledzenia.

Ekran i elementy sterujące

Interfejs użytkownika mógłby być znacznie lepszy. Chociaż w końcu możesz znaleźć to, czego szukasz, nie jest to ładna aplikacja do oglądania. Powinni byli włożyć więcej wysiłku w tę aplikację, aby była bardziej przyjazna dla użytkownika. Tak jak jest, jest zagracony i zwyczajnie stary, brzydko wyglądający.

Dolna linia:

To zgrabny mały program, który może nie uratuje ci życia, ale z pewnością może przestraszyć twoją młodszą siostrę lub psa. Niektórzy rodzice mogą uznać go za przydatny jako telefon dla dziecka.

Szybkość i stabilność

Działa szybko i świetnie! Bez zarzutów.

Stosunek ceny do wydajności

Ruch i dźwięk można pobrać za 1,99 USD

0 Shares:
You May Also Like