[RUMOR] Droid 2 wystartuje 23 sierpnia z FroYo

AndroidandMe informuje, że otrzymali go z wiarygodnego źródła, że ​​Motorola Droid 2 zostanie uruchomiona z Verizon 23 sierpnia. Zakładają również, że sprzęt dla urządzenia jest sfinalizowany, dlatego opóźnienie do sierpnia jest spowodowane planowaną wysyłką urządzenia z Androidem 2.2.

AndroidandMe napisali, że „niedawno zajęli się urządzeniem, a sprzęt został sfinalizowany, więc wierzymy, że Verizon zaplanował datę premiery pod koniec sierpnia, więc będzie to pierwszy telefon z Androidem 2.2 po wyjęciu z pudełka. Aktualny test wersje Droid 2 nadal działają pod kontrolą Androida 2.1, ale Motorola ciężko pracuje, aby sfinalizować Androida 2.2.”

Phandroid zauważa, że ​​Droid 2 dostarczany z Androidem 2.2 „będzie miał sens, biorąc pod uwagę, że zarówno oryginalny Droid, jak i jeszcze nieudostępniony Motorola Droid X mają otrzymać aktualizację późnym latem”, jak wcześniej zgłoszono tutaj.

AndroidandMe dodał, że „Nie ujawniono żadnego punktu cenowego, ale szukaj Droid 2, który zadebiutuje za około 199 USD z dwuletnią umową”.

Napiszę, gdy usłyszę więcej informacji w tej sprawie, ponieważ ta plotka jest ciekawa. Do tego czasu bierz go z przymrużeniem oka.

Inne źródła: Phandroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like