[RUMOR] Droid 2 zostanie wydany 12 sierpnia z Androidem 2.2?

Jeden z czytelników Droid Life przesłał im kilka szczegółów i zdjęć Motoroli Droid 2. Najwyraźniej czytelnik miał trochę czasu z urządzeniem, pochwalił jego klawiaturę i pokazał go z systemem Android 2.2, ale był rozczarowany skórką MOTOBLUR i wiele wstępnie zainstalowanych aplikacji typu bloatware.

Engadget donosi, że ich zaufane źródło informuje, że telefon zostanie uruchomiony 12 sierpnia, wcześniej niż poprzednio, według plotek, 23 sierpnia. Jeszcze ciekawsze jest to, że źródło twierdzi, że zostanie również uruchomiona specjalna edycja Droid 2, zawierająca zdjęcie ulubionego przez wszystkich Star Wars Droid: R2-D2.

Engadget wspomina również, że „nie wiedzą, czy edycja specjalna zostanie uruchomiona w tym samym czasie, co wersja standardowa – więc jeśli zwykły Droid 2 pojawi się jako pierwszy, może automatycznie podjąć decyzję, który kupić dla niektórych ludzi.”

Phandroid otrzymał zdjęcia Droida 2 w bazie danych urządzeń Verizon. „Ujęcia – choć nie potwierdzają zbyt wiele innych specyfikacji, które słyszeliśmy unoszące się wokół – ostatecznie pokazują, że Droid 2 będzie miał wersję Androida 2.2, gdy wyląduje na półkach Verizon”.

Android Central dodaje, że telefon będzie początkowo miał „miękkie uruchomienie” w dniu premiery, a następnie około 23 sierpnia rozpoczną się działania marketingowe.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Droid Life, Engadget

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like