[RUMOR] HTC Glacier może być szmaragdem projektu

AlienBabelTech przeprowadził więcej badań i przedstawił kilka interesujących ustaleń dotyczących profilu testera, testowanych urządzeń i wyników procesorów testowanych telefonów.

Na początek HTC jest znane z używania chipów Qualcomm w swoich telefonach z Androidem. Co więcej, ogłosili, że ich pierwsza dostawa dwurdzeniowych procesorów wyszła na początku czerwca, więc ktokolwiek je dostał, powinien mieć trochę czasu na pracę nad nimi od tego czasu. Testy, które zostały przesłane pod koniec lipca, nie wydają się być poza sferą możliwości.

Profil osoby przeprowadzającej testy, o której czerpie AlienBabelTech, wydaje się należeć do Mike’a Bibika, który określa się mianem „starszego projektanta interakcji w T-Mobile”. Jeszcze bardziej potępiające jest to, że wszystkie inne telefony w jego profilu to telefony oferowane przez T-Mobile.

Teraz przychodzi matematyka z artykułu AlienBabelTech. Założyli, że „wynik będzie rósł liniowo wraz z taktowaniem procesora i podwoi się dla 2 rdzeni.”:

Wynik z rdzenia 1 GHz = 516 klatek

Zakładany wynik z rdzenia 1,2 GHz = 516 x 1,2 => 619,2 klatek

Zakładany wynik z rdzenia 1,5 GHz = 516 x 1,2 => 774 klatki

Zakładany wynik z dwóch rdzeni 1,2 GHz = 619,2 x 2 => 1238,4 klatek

Zakładany wynik z dwóch rdzeni 1,5 GHz = 774 x 2 => 1548 klatek

Wynik dla HTC Glacier, zgodnie z obrazami, wyniósł 1432 klatki. Stanowi to środek pośredni między dwurdzeniowymi procesorami 1,2 GHz i 1,5 GHz. Twierdzą jednak, że „test może nie być w stanie w pełni wykorzystać obu rdzeni i może wymagać trochę pracy nad optymalizacją pod kątem architektury dwurdzeniowej”.

Kopiąc nieco głębiej, widzimy również, że na powyższym zrzucie ekranu telefon ma wyświetlacz 800 x 480, więc nie ma innowacji w tym sektorze. iPhone 4 firmy Apple prawdopodobnie utrzyma koronę rozdzielczości przez jakiś czas.

Fakt, że wszystkie telefony testowane przez daną osobę były telefonami T-Mobile, a profil testowanej osoby należy do „starszego projektanta interakcji w T-Mobile” wydaje się mocno wskazywać, że HTC Glacier może być naszym Szmaragdowym Projektem. tyle o tym słyszałem.

Phandroid dodaje, że „elementy pasują wspaniale, ale nadal musimy zobaczyć dane urządzenie. Mam nadzieję, że te ciekawostki zaczną się pojawiać jesienią tego roku, ponieważ spodziewamy się tego urządzenia pod koniec roku („Lodowiec” w miesiącach zimowych ? Hej, ja też mogę być całkiem analitykiem.)”

Inne źródła: Android Central, Engadget, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like