[Rumor] Motorola KORE to nie tablet! Spekulacje się mylą.

Po prostu pokazuje, że Internet to niebezpieczna rzecz. Pod koniec zeszłego tygodnia pojawiły się pogłoski, że Motorola kupiła nową domenę KORE, rzekomo dla nowego tabletu w trakcie prac. Nie jest jasne, kto pierwszy zaczął tę plotkę, ale teraz wiemy na pewno, że cała sprawa była totalną bzdurą. I niespodzianka, niespodzianka okazuje się, że KORE to nazwa nowego przenośnego urządzenia treningowego Motoroli. Wygląda więc na to, że Motorola zamiast wypuszczać kolejny tablet, wprowadza na rynek nowe urządzenie treningowe na wzór zegarka sportowego NIKE+ i innych fajnych urządzeń do noszenia.

Przynajmniej w to uwierzyli faceci z firmy Fusible na podstawie dokumentów dotyczących znaków towarowych, które w jakiś sposób dostali w swoje ręce. Sądząc po opisie, KORE jest elektronicznym urządzeniem do noszenia na ciele do monitorowania aktywności fizycznej. Urządzenie jest również wyposażone w gniazdo słuchawkowe i może służyć jako przenośny odtwarzacz mp3. Pozostając w zgodzie z najnowszą technologią, KORE prawdopodobnie będzie miał pełną synchronizację ze wszystkimi Twoimi urządzeniami i komputerami z Androidem.

Ostatecznie więc KORE nie ma absolutnie nic wspólnego z tabletem. To tylko pokazuje, że nie powinieneś wierzyć we wszystko, co czytasz online. Ta konkretna plotka może być nieszkodliwa, ale zbyt dużo plotkowania w rzeczywistości stanowi zagrożenie.

W celach informacyjnych podajemy opis produktu oparty na znaku towarowym:

„ELEKTRONICZNY NIEMEDYCZNY PRZENOŚNY MONITOR AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ I URZĄDZENIE DO POMIARU RUCHÓW, WYDATKÓW ENERGETYCZNYCH I POZIOMU ​​AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ JEDNOSTKI ORAZ AKCESORIA DO TEGO, CZYLI SŁUCHAWKI; OPROGRAMOWANIE DO TWORZENIA I MONITOROWANIA PLANÓW AKTYWNOŚCI I ĆWICZEŃ, PLANY SZKOLENIOWE, CELE TRENINGOWE ORAZ UDZIELANIE INFORMACJI O OSIĄGNIĘTYCH WYNIKACH”.

0 Shares:
You May Also Like