[RUMOR] Pojawiają się szczegóły piernika na Androida

Oto skrócona lista zmian wprowadzonych przez Gizmodo i ode mnie:

Ikony przeprojektowane, aby były czystsze/prostsze Przeprojektowanie paska powiadomień podobne do tego w TouchWiz Bardziej ujednolicony interfejs z bardziej widocznym kolorem zielonym (aplikacje Google również wyglądają na bardziej ujednolicone) Połączenia VoIP za pomocą Google Voice będą możliwe przez Wi-Fi i połączenie transmisji danych Efekt „odbijania” po dojściu do końca listy na górze lub na dole Dodanie natywnej obsługi czatu wideo Aplikacja YouTube otrzymująca duże przeprojektowanie wizualne i możliwość korzystania z Google Lean back

BoyGeniusReport zauważa, że ​​funkcja połączeń VoIP byłaby „wielką wiadomością dla tabletów z Androidem, które będą mogły reklamować dopracowane, w pełni zintegrowane rozwiązanie do połączeń głosowych, które nie opiera się na łączności komórkowej”.

Androinica uważa, że ​​„wygląda na to, że Android Gingerbread będzie po prostu nowym riffem na dzisiejszym Androidzie, który usunie niektóre problemy z interfejsem użytkownika oraz problemy z wyglądem i działaniem. Poza tym nie wygląda na to, że Gingerbread będzie rewolucją w interfejsie użytkownika, który wielu podejrzewało, kiedy po raz pierwszy złapali wiatr w nowej wersji.”

Nadal nie jesteś zadowolony z podobno listy zmian? Gizmodo dodaje, że „na szczęście jest prawdopodobnie więcej do zobaczenia”. Sami Phandroid zauważają, że „wszystko można dodać od teraz do czasu, gdy Google będzie gotowy do zbudowania ostatecznej wersji tego rudego domu”.

Inne źródła: Androinica, BoyGeniusReport, Gizmodo

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like