[RUMOR] Samsung Galaxy S2 na zdjęciu przed zakończeniem premiery Galaxy S?

Oto specyfikacje Samsunga Galaxy S2 z artykułu Unwired::view:

Android 3.0 4.3″ wyświetlacz SuperAMOLED 1280 x 720 Procesor 2GHz, 1GB RAM/4GB ROM 32GB wbudowanej pamięci i gniazdo kart microSD 32GB Kamera 8MP z nagrywaniem wideo Full HD 3,5mm port audio AGPS, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy i światła otoczenia.

Te specyfikacje wyglądają, jakby wyszły prosto ze snów kogoś, kto tęskni za niesamowicie potężnym telefonem z Androidem. Jestem bardziej niż odrobinę sceptyczny co do słuszności tej plotki, ponieważ brzmi tak trudno ją przekazać. Przewiduję i powiem, że najwcześniej zobaczymy ten telefon (jeśli rzeczywiście istnieje i trafi do produkcji) w drugim kwartale 2011 roku, nieco później niż rzekomo wspomniany pierwszy kwartał 2011 roku. Te trzy najważniejsze punkty, o ile mi wiadomo, nie są nawet funkcjami żadnego dotychczasowego telefonu z Androidem.

Ciekawą uwagą jest to, że wspomniany wyświetlacz ma piksele do odtwarzania filmów 720p w pełnym rozmiarze, ale z tego, co przeczytałem, nie wspomniano o tej zdolności.

Następne lato prawdopodobnie przyniesie kolejną przeróbkę iPhone’a, a jeśli Samsung zamierza niezaprzeczalnie przejąć koronę sprzętową smartfonów, muszą się ruszyć. Moim zdaniem będą musieli wystartować przed czerwcem, żeby zrobić jakieś fale.

AndroidandMe pisze o tym, co ta plotka oznacza dla przyszłości Androida:

Kto wie, jak wiarygodne jest to źródło, ale ta plotka dostarcza kolejnej wskazówki na temat tego, jak może wyglądać następna generacja supertelefonów. Motorola pracuje podobno nad smartfonem 2 GHz pod koniec 2010 roku, a HTC może wypuścić pierwszy telefon z dwoma procesorami jeszcze w tym roku. Jeśli Samsung poważnie myśli o podwojeniu swojego udziału w rynku smartfonów, to można się założyć, że już pracuje nad konkurencyjnym urządzeniem.

Staram się trzymać z daleka od bezpodstawnych plotek, ale ta była dla mnie tak interesująca, że ​​po prostu musiałem ją uwzględnić.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidGuys, Phandroid, Unwired::View

Obraz z Itrans

0 Shares:
You May Also Like