runstar Free – Biegaj jak wiatr!

Nareszcie — wiosna nadeszła. Wszyscy biegacze cieszą się z tego, że mogą znów zacząć biegać po swoich ulubionych trasach. Jeśli jesteś biegaczem i czerpiesz przyjemność z estetycznych udoskonaleń, runstar Free może być aplikacją dla Ciebie. Mimo że jest to wstępna wersja aplikacji, projekt jest nie z tego świata, nie żartuję. Ale niezależnie od tego, czy funkcjonalność aplikacji jest już na równi… to właśnie będę zrecenzować w dzisiejszym teście.

Funkcje i zastosowanie

runstar Free pozwala na zapisywanie śladów za pomocą GPS i ponowne ich odwiedzanie po dotarciu do celu. Dzięki integracji z Google Maps jest to całkowicie bezwysiłkowe przedsięwzięcie, które przebiega bardzo płynnie (jeśli wybaczysz tandetny kalambur).

W tej chwili nadal możesz tylko znaleźć Wolny bieg w menu wyboru. Ten tryb umożliwia rejestrowanie trasy, co jest funkcją, którą być może znasz już z innych urządzeń śledzących GPS. Przed rozpoczęciem śledzenia możesz uruchomić runstar Free jako odtwarzacz MP3 przez cały czas trwania treningu. Funkcje MP3 są do tej pory stosunkowo podstawowe. Na przykład nie można (jeszcze) wybrać, które utwory chcesz usłyszeć, a których nie, co oznacza, że ​​każdy utwór zainstalowany na telefonie z Androidem będzie odtwarzany po kolei lub losowo . Jedną ciekawą cechą jest Piosenka zwiększająca mocktóre możesz wybrać na szczególnie wymagające nogi, które Twoim zdaniem wymagają dodatkowej dawki motywacji.

Po krótkiej chwili, w której znajduje się sygnał GPS, możesz rozpocząć sesję treningową. W tym trybie treningowym możesz wpływać na wybór utworu: możesz wstrzymać odtwarzanie i przejść do następnego utworu lub z powrotem do poprzedniego. Wyświetlany jest również tytuł utworu. I masz oczywiście przegląd tego, jak długo biegałeś, ile minut potrzebujesz, aby przebiec milę, a także ile mil pokonałeś do tej pory.

Po zakończeniu sesji możesz ocenić następujące szczegóły:

• Data sesji
• Czas trwania
• Mile
• Średnia prędkość (m/min)
• Twitter
• Profil prędkości
• Profil wysokości

Ostatnie dwa punkty są pokazane na praktycznym schemacie. Wszystkie ukończone sesje znajdziesz pod Wyniki. Możesz wybrać, czy mają być wyświetlane według miesiąca, roku, czy jako widok ogólny. Dystans pokonany w każdym okresie zostanie odpowiednio wyświetlony. Co więcej, możesz przejrzeć każdą indywidualną sesję i ponownie wyświetlić wszystkie szczegóły, które są wyświetlane natychmiast po zakończeniu biegu.

ten Zakładka Cele jest również bardzo przydatny. Tutaj możesz wpisać pożądaną całkowitą odległość przebytą w ciągu miesiąca.

Konkluzja:
runstar Free ma już znacznie więcej do zaoferowania niż inne urządzenia śledzące GPS, takie jak zintegrowany odtwarzacz MP3, a także daje możliwość pobudzenia motywacji poprzez wprowadzenie ogólnego celu odległości, który chcesz pokonać w ciągu jednego miesiąca. Ale to, czego wyraźnie nadal brakuje, to opcja przeglądania Map Google podczas biegania. Przy pierwszym użyciu tej aplikacji dowiesz się, jakich funkcji możesz oczekiwać od zaktualizowanych wersji runstar Free. Ostateczna wersja pozwoli Ci spróbować pobić swój własny rekord pod względem czasu, dystansu i prędkości. Ponadto będziesz musiał wprowadzić kilka celów motywacyjnych.

Ekran i elementy sterujące

Projekt aplikacji jest wyraźnie tym, co przyciągnie twoją uwagę. Jest bardzo elegancki i elegancki — prawdziwe piękno wśród innych aplikacji. Deweloper naprawdę posunął się do przodu i wymyślił naprawdę niesamowicie wyglądającą aplikację.

Poza tym jest łatwy w użyciu. Kolejnym pozytywnym punktem jest to, że nie musisz zajmować się przyciskiem menu.

Szybkość i stabilność

runstar Free działał bardzo płynnie na moim HTC Desire, ale mój G1 miał sporo problemów. Urządzenia pierwszej generacji mogą doświadczyć kilku uderzeń i wstrząsów.

Aplikacja nie uległa awarii podczas fazy testowania.

Stosunek ceny do wydajności

Runstar Free można pobrać bezpłatnie z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like