Samsung Behold II otrzyma Androida 1.6 28 czerwca?

Engadget poinformował kilka tygodni temu, że Samsung Behold II otrzyma aktualizację do Androida 1.6, bez przyszłej aktualizacji do Androida 2.1. Phandroid mówi teraz, że ma źródło mówiące, że aktualizacja powinna rozpocząć się dla użytkowników 28 czerwca.

Phandroid napisał w swojej historii, że „chociaż ramy czasowe aktualizacji nie zostały oficjalnie ogłoszone, mamy dobre autorytety ze źródła, które chce pozostać anonimowe, że Samsung Behold II powinien go zobaczyć od 28 czerwca”.

Jeśli chodzi o to, czego oczekuje się w aktualizacji, Engadget napisał, że aktualizacja będzie zawierała „Swype, ulepszony odtwarzacz multimedialny, zaktualizowane podstawowe aplikacje Androida i ulepszone funkcje Bluetooth”, co, miejmy nadzieję, pomoże niektórym użytkownikom Behold II nie czuć się całkowicie zapomnianym.

T-Mobile wcześniej ogłosił swoje zobowiązanie, że żadne telefony nie zostaną „pozostawione w tyle”. Brak wiadomości na temat G1 (i nie oczekuję żadnych), ale ta aktualizacja Androida 1.6 jest lepsza niż nic, prawda?

Chcesz Androida 2.1 na T-Mobile? Postępuj zgodnie z radami AndroidandMe i „rozważ myTouch Slide Galaxy S lub T-Mobile (podobno wkrótce pojawi się Android 2.2)” lub rozwidlenie na Nexus One.

Ta plotka może się okazać prawdą, a kiedy to się stanie, dam wam znać.

Inne źródła: AndroidandMe, Engadget

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like