Samsung debiutuje smartfonem Galaxy S z systemem Android

Ponieważ CTIA trwa w Las Vegas, smartfon z Androidem i wiadomości sieciowe napływają w zdumiewającym tempie. Samsung ogłosił wczoraj swojego Galaxy S, a szczegóły zaczynają być jasne. AndroidGuys i Androinica zdołali dobrze poznać specyfikacje, a ja podsumowałem niektóre z ważniejszych aspektów (moim zdaniem).

Według artykułu z AndroidGuys, telefon jest zdecydowanie potężnym smartfonem. Gizmodo informuje, że ma „zaawansowane usługi oparte na lokalizacji i przeglądarkę Layar Reality, która pozwala na treści rozszerzonej rzeczywistości”.

Rzućmy okiem na moją skróconą listę, o której mówiłem, dobrze?

System operacyjny Android 2.1 z Samsung UI Wyświetlacz 4″ Super AMOLED z procesorem 800 x 480 pikseli 1 GHz Aparat 5 MP z kamerą wideo do wideotelefonii VGA Obsługa USB 2.0 Bezprzewodowa sieć 802.11b/g/n 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci masowej z obsługą karty microSD bateria do 32 GB 1500 mAh Obsługa DivX i XviD Klawiatura Swype A-GPS, Bluetooth 3.0, natywny GPS z mapami 3D Samsung Social Hub Nagrywanie i odtwarzanie wideo 720p/30 FPS Kompas cyfrowy

Więcej podziękowań dla “chłopaków” z AndroidGuys i Androinica za zebranie tych specyfikacji. Wiem, że na to czekałeś: złe wieści. AndroidCentral powiedział o częstotliwościach, na których telefon będzie działał: „Wyświetlany sprzęt obsługuje EDGE przy 850/900/1800/1900 MHz, co oznacza, że ​​można go używać w USA. Ale pasma 3G to 900/1900/2100 MHz, więc nie masz szczęścia, jeśli szukasz standardowej dobroci 850 MHz 3G”.

Jeśli chodzi o to, kiedy i przy jakim przewoźniku możemy się tego spodziewać, Samsung zachował swoje odpowiedzi dla siebie. Możemy się jednak spodziewać, że dowiemy się „wkrótce”. Tak…

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, Androinica

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like