Samsung do Apple: "Cóż, technicznie Stanley Kubrick wynalazł tablet"

Radujcie się fani Sci Fi! Bitwa sądowa Samsung-Apple stała się o wiele bardziej interesująca.

Najpierw Apple przerobił zdjęcia, aby Galaxy Tab 10.1 wyglądał bardziej podobnie do iPada, a teraz Samsung w końcu walczy, twierdząc, że jeśli chcesz chronić prawa autorskie do wszystkich płaskich, prostokątnych urządzeń z ekranami, które przypominają iPada, masz zamiar muszę cofnąć się nieco dalej niż premiera Galaxy Tab 10.1. W szczególności będziesz musiał pozwać Stanleya Kubricka.

W poniższym klipie z „2001: Odyseja kosmiczna” wyraźnie widać, że Apple nie był pierwszym, który wpadł na pomysł tabletu. W rzeczywistości „tablety”, których używał Kubrick (które, jestem pewien, były w rzeczywistości ekranami telewizyjnymi wbudowanymi w stół) wyglądają bardzo podobnie do iPada. Spójrz poniżej!

Oto dokładne sformułowanie, którego Samsung używa do obrony tego konkretnego dowodu:

Ten dowód jest wykorzystywany do udowodnienia, że ​​przed wprowadzeniem iPada istniała sztuka, która mogła zainspirować Jobsa i firmę. To, czy sędzia rzeczywiście zgadza się z Samsungiem, okaże się, czy nie, ale mimo wszystko ekscytujące jest to, jak Samsung sięga do świata popkultury, aby udowodnić swoją rację.

I tutaj myślałem, że mam dość tych patentowych pozwów…

0 Shares:
You May Also Like