Samsung Galaxy S prawdopodobnie zmierza do T-Mobile

Praktyczne wideo i recenzja Howarda Chui z Samsung Galaxy S dały nam pewien wgląd w to, kto będzie nosił telefon. TmoNews przeprowadził pewne badania nad filmem, a aplikacje w telefonie (a także nazwa serwera multimediów) wskazały na to również kierując się do T-Mobile.

Według artykułu AndroidandMe oznaczenie SGH-T959 jest podobne do innych telefonów Samsunga, które zmierzają do T-Mobile, mówiąc: „Telefony produkowane przez Samsunga dla T-Mobile są zawsze oznaczone jako T-XX9”. Phandroid dodaje, że:

Kolejnym dowodem jest aplikacja o nazwie „Write and Go”, która ma logo z czcionką znaku towarowego T-Mobile, a także aplikacja MyAccount T-Mobile. Wreszcie, ikony „Pomoc” i „Wizualna poczta głosowa” zdecydowanie wyglądają tak, jakby należały do ​​telefonów T-Mobile, a aplikacja bez logo o nazwie „TMO Contact” jest ostatecznym rozdaniem.

W aktualizacji historii Phandroida, jeden z czytelników Phandroida wspomniał, że telefon może zmierzać do Tajlandii, ponieważ „ojczystym językiem strzelanki wideo jest tajski, co uczyniłoby Tajlandię jednym z pierwszych rynków azjatyckich, na którym telefon został zauważony”.

Link do filmu na Youtube jest tutaj był, ale już go nie ma. Przepraszam.

Inne źródła: AndroidandMe, Phandroid, TmoNews

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like