Samsung Galaxy S w Wielkiej Brytanii otrzyma FroYo we wrześniu

Niestety, bezpieczny zakład wydaje się być taki, że mówią konkretnie o brytyjskich przewoźnikach. Dla mnie, siedzącego tutaj w Niemczech z międzynarodową wersją Galaxy S, mogę tylko mieć nadzieję, że premiera w Wielkiej Brytanii nastąpi po aktualizacji niemieckich telefonów.

Gdy HTC ogłosiło, że HTC Desire rozpocznie aktualizację do Androida 2.2 w całej Europie w ten weekend, można mieć nadzieję, że Samsung planuje coś podobnego.

Android Central zauważa, że ​​„wyciekł ROM Froyo dla międzynarodowej wersji Galaxy S, więc jeśli nie możesz się doczekać, spróbuj. Ale miło jest wiedzieć, że Samsung wydaje się być poświęcony swoim telefonom Galaxy S i szuka zaktualizuj je tak szybko, jak to możliwe.”

Jeśli chodzi o rynki amerykańskie, wydaje się, że nie ma żadnych prawdziwych wskazówek, kiedy się tego spodziewać, ponieważ każdy telefon w USA różni się od wersji międzynarodowej. BoyGeniusReport dodaje, że „trzymają kciuki, aby wylądował wcześniej, a nie później, ponieważ wszyscy nie możemy się doczekać, aż Flash na naszych telefonach”.

Inne źródła: Android Central, BoyGeniusReport, TalkAndroid

Obraz z BoyGeniusReport

0 Shares:
You May Also Like