Samsung Nexus S opóźniony z powodu problemów sprzętowych?

Telefon, zgodnie z artykułem TechCrunch, mógł zostać uruchomiony już 11 listopada. Biorąc pod uwagę, że sam telefon jest niepotwierdzony, ta sytuacja nie mogłaby być bardziej śmiesznie niejasna.

Krążyły plotki, że zaplanowanym na dziś wydarzeniem Samsunga będzie ogłoszenie następcy Nexusa One, ale teraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że telefonem, który zostanie ogłoszony dzisiaj, będzie Samsung Contiuum.

Zakładając, że poprzednia data premiery, ten problem i ten telefon są prawdziwe, prawdopodobnie wyprodukowano już tysiące egzemplarzy telefonów. Po znalezieniu i naprawieniu źródła problemu należy również naprawić stare telefony, oprócz rozwiązania problemu dla przyszłej produkcji urządzenia. Nie zdziwiłbym się, gdybym ten telefon opóźnił się o co najmniej miesiąc przed premierą.

Jeśli chodzi o sprzęt, który będzie zawierał telefon, niczego nie można potwierdzić, ale zapoznaj się z tą historią, aby poznać podobno specyfikacje.

AndroidandMe udaje się przyjrzeć pozytywnej stronie tego rozwoju, zauważając, że „przynajmniej Samsung zwiększył wysiłki w zakresie kontroli jakości, co mamy nadzieję, że zaowocuje bezproblemowym uruchomieniem”.

Androinica podsumowuje moje odczucia mówiąc, że „miejmy nadzieję, że problemy ze sprzętem nie są zbyt poważne i zobaczymy, co Sammy ma dla nas w zanadrzu przed świętami”.

Inne źródła: AndroidandMe, Androinica, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like