Samsung ogłasza 8 listopada następcę Androida Gingerbread w Nexus One?

Wszystkie plotki, które do tej pory przeczytałem, wskazują, że telefon, jakkolwiek się nazywa, będzie miał preinstalowany Android Gingerbread i będzie miał niezmienione działanie Androida.

Brytyjska gazeta City AM opublikowała informację, że Nexus Two będzie sprzedawany wyłącznie w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem Carphone Warehouse.

Tymczasem Radio Android donosi, że we wtorek skontaktował się z nimi typer i wskazał, że następny telefon Google będzie nosił nazwę Nexus S i będzie wyposażony w sprzęt bardzo podobny do cieszącej się już dużym powodzeniem linii Galaxy S. Uważają, że telefon będzie miał ten sam ekran i procesor, co telefony Galaxy S. Ponadto mówią, że powinien być wyposażony w przyciski pojemnościowe z przodu zamiast tradycyjnych.

AndroidandMe napisało historię nie tak dawno temu, twierdząc, że Samsung udostępni testerom urządzenie Gingerbread w tym roku, z możliwą premierą w przyszłym roku. Teraz AndroidandMe wierzy, że urządzenia mogą być jednym w tym samym i że wkrótce pojawi się na kilku operatorach. Ponadto AndroidandMe zauważa, że ​​rozmawiali z „wieloma zaufanymi źródłami zaznajomionymi z projektem”, które potwierdziły szczegóły.

Zaproszenia na wydarzenie związane z prezentacją produktu Samsung Mobile Android wyszły na początku tego tygodnia. Ponadto na początku tego tygodnia w Googlepleksie pojawiła się figurka ludzika z piernika. Cały ten pomysł wydaje mi się bardzo możliwy, a sukces Samsunga z linią telefonów Galaxy S dał im dobrą pozycję do wyboru przez Google do podjęcia tak dużej pracy jak ta.

Inne źródła: AndroidandMe, Androinica, City AM, EuroDroid, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak korzystać z portfela Apple

Apple Wallet to mobilna aplikacja portfelowa, której możesz używać do dokonywania płatności mobilnych, wchodzenia na pokład samolotu, zapisywania…