Samsung pracuje nad telefonem z piernika Google?

Według historii na AndroidandMe, dwa oddzielne źródła potwierdziły istnienie Samsunga i Google współpracujących nad telefonem Google Experience, który będzie działał z Androidem Gingerbread bez skórki. Inne funkcje, o których mówi się do tej pory, to ekran AMOLED, zdolność MasterCard PayPass (możliwość używania telefonu jako karty kredytowej za pośrednictwem sygnałów radiowych) i prawdopodobnie nowszy procesor niż ten, z którego korzysta rodzina telefonów Galaxy S.

Jeśli ten telefon jest rzeczywiście prawdziwy i będzie jednym z pierwszych telefonów, które zostaną wydane z Gingerbread, ma sens tylko to, że Google wymagałoby, aby urządzenie działało bez nowej skóry / interfejsu użytkownika, ponieważ podstawowe doświadczenie nie zostanie ujawnione publicznie w ta walizka.

Co do tego, kiedy spodziewać się urządzenia, AndroidandMe wierzy, że urządzenie trafi w ręce testerów w tym roku i powinno pojawić się w przyszłym roku. AndroidandMe uważa, że ​​pojawienie się na targach CES w przyszłym roku również jest prawdopodobne.

Phandroid wskazuje, że w zależności od tego, jak ten telefon zostanie potraktowany, może to być początek opowieści o następcy Nexusa One.

Inne źródła: Phandroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like