Samsung sprzedaje 200 tys. jednostek Galaxy S w Korei Południowej

Według Yonhap News, zaledwie 10 dni po wejściu na rynek, Samsungowi udało się sprzedać ponad 200 000 telefonów Galaxy S w Korei Południowej. AndroidandMe pisze, że „Samsung jest na dobrej drodze, by wyprzedzić iPhone’a 3GS, który w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy sprzedał się w Korei Południowej tylko w 800 000”.

Yonhap napisał, że Samsung przypisuje wysoką sprzedaż telefonu dołączonym do niego aplikacjom:

Smartfon Galaxy S jest dostosowany do potrzeb konsumentów z Korei Południowej, jak twierdzi firma, dzięki fabrycznie załadowanym aplikacjom z południowokoreańskich księgarń i portali internetowych.

Unwired View dodaje, że aby zwiększyć sprzedaż swojej rodziny Galaxy S, „Samsung obstawia nie tylko rynki azjatyckie i europejskie, ale także Amerykę Północną, gdzie różne wersje smartfona będą wprowadzane przez głównych operatorów, takich jak Verizon, AT&T, Sprint, T – Komórka i Dzwonek.

Phandroid uważa, że ​​„Samsung chce osiągnąć postęp na rynku smartfonów, z którego prawdopodobnie nie korzystali od czasu wprowadzenia Instynktu”.

AndroidandMe pisze również, że kiedy „Galaxy S trafi na półki sklepowe wszystkich czterech głównych operatorów w USA i innych 110 krajach na całym świecie, Galaxy S z pewnością ma zostać najlepiej sprzedającym się telefonem z Androidem roku”. Unwired View sugeruje, że Galaxy S może nawet „stać się najbardziej udanym smartfonem Samsunga w historii”.

Inne źródła: AndroidandMe, Phandroid, Unwired View

Zdjęcie z Yonhap News

0 Shares:
You May Also Like