Samsung sprzedaje 600 000 tabletów Galaxy

Samsung ogłosił w niedzielę, że sprzedaż ich Galaxy Tab przekroczyła do tej pory 600 000 sztuk od czasu premiery. W rodzimym kraju Samsunga, Korei Południowej, sprzedano już około 30 000 egzemplarzy od czasu wprowadzenia na rynek 14 listopada.

Według The Korea Herald, Galaxy Tab jest w sprzedaży „zaledwie miesiąc” i jest obecnie sprzedawany w ponad 30 krajach. Samsung najwyraźniej wspomniał, że popyt w większości krajów przewyższa podaż, co wskazuje, że sprzedaż urządzenia prawdopodobnie będzie nadal szybko rosła.

Wraz z nadejściem sezonu świątecznego należy spodziewać się znacznego wzrostu sprzedaży Samsung Galaxy Tab, ponieważ jest to obecnie najwyższej klasy tablet z systemem Android. Nie zdziwiłbym się, gdyby na początku stycznia Samsung ogłosił sprzedaż ponad miliona urządzeń Galaxy Tab.

Podobnie jak telefon Galaxy S, Samsung wydaje się nieznacznie zmieniać Galaxy Tab na niektórych rynkach, takich jak USA, usuwając funkcje, takie jak możliwość wykonywania połączeń i warianty tylko Wi-Fi. Dostępność urządzenia 3G u kilku operatorów w USA prawdopodobnie spowoduje, że sprzedaż Galaxy Tab przekroczy milion.

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like