Samsung Vibrant (aka Galaxy S) zmierza do T-Mobile USA

Jeśli chodzi o to, co odróżnia ten telefon od Galaxy S, AndroidandMe pisze, że „zmiany w wersji T-Mobile obejmują dopracowany układ przycisków. Touchpad zniknął i został zastąpiony czterema pojemnościowymi przyciskami dotykowymi”, co może zadowolić niektórych potencjalnych nabywców . Poza tym wygląda na to, że jest to ten sam telefon pod względem specyfikacji, ze wszystkimi głównymi funkcjami.

CellPhoneSignal wspomniał również, że Samsung Vibran będzie fabrycznie załadowany „z grą The Sims 3 na pokładzie, Avatarem, Amazon Kindle, obsługą Internetu GoGo podczas lotu oraz kamerą HD”.

MobileCrunch zauważa, że ​​uzasadnienie nazwy jest „prawdopodobnie w odniesieniu do absurdalnie jasnego ekranu AMOLED” urządzenia.

Jeśli chodzi o ustalenie daty 21 lipca, TmoNews powiedział, że „uważamy, że Galaxy S ma zostać wprowadzony na rynek 21 lipca, choć oczywiście może to ulec zmianie. Wiemy jednak, że 21 lipca jest rzeczywiście przeznaczony na dwa urządzenia początek.”

Brak wiadomości o cenach T-Mobile z tego, co widziałem.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, MobileCrunch, TmoNews

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Recenzja prawnika ds. rakiet

Ujawnienie: Ta treść jest obsługiwana przez czytelników, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz niektóre z naszych linków, możemy otrzymać…