Samsung wyprodukuje 7" Ekrany Super AMOLED w przyszłym roku

AndroidandMe pisze, że jedną z największych zalet wyświetlacza Super AMOLED „jest to, że zużywa znacznie mniej energii niż tradycyjny AMOLED, co pozwala urządzeniom mobilnym działać dłużej na jednym ładowaniu baterii”.

Wszystkie telefony z linii Samsung Galaxy S są wyposażone w ekrany Super AMOLED. Podczas korzystania z urządzenia Galaxy S odkryłem, że ekran ma świetne połączenie czytelności w ciągu dnia, jasności, reprodukcji kolorów i ostrości.

Jednym z głównych pytań, gdy Samsung ogłosił Galaxy Tab, był brak wyświetlacza Super AMOLED (SAMOLED), który jest obecnie produkowany z wyświetlaczem TFT LCD 1024 x 600, zamiast wyświetlaczy Super AMOLED, które wyznaczają linię telefonów Galaxy S. poza konkurencją.

Co do tego, czy wariant Galaxy Tab z wyświetlaczem Super AMOLED będzie kosztował więcej niż TFT LCD, na razie nikt nie może powiedzieć. Jeśli jednak Samsung nie będzie w stanie rozwiązać swoich problemów z produkcją ekranów, przez jakiś czas możemy mieć problemy ze znalezieniem tych wyświetlaczy w produktach innych niż Samsung, co może skutkować wyższymi cenami.

Inne źródła: AndroidandMe, Gizmodo, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like