Samsung zapowiada Galaxy Tab na targach IFA Berlin

Samsung Galaxy Tab został ogłoszony około 15 minut temu w bardzo zatłoczonym pomieszczeniu, a AndroidPIT był tam, aby zareklamować ogłoszenie. Samsung rozpoczął konferencję prasową, opowiadając o swoich nowych telewizorach, urządzeniach kina domowego, aparatach cyfrowych i laptopach, ale pod koniec pokazu ujawnił Galaxy Tab.

Specyfikacje urządzenia są w zasadzie tym, czego się spodziewaliśmy. Nie ogłoszono żadnych ogłoszeń w odniesieniu do konkretnych operatorów, ale urządzenie będzie miało funkcje Wi-Fi a/b/g/n. Jeśli chodzi o specyfikację sprzętową, urządzenie będzie miało 7-calowy ekran Super TFT o rozdzielczości 1024 x 600.

Urządzenie posiada również możliwość udostępnienia numeru telefonu innemu urządzeniu, za pomocą dwóch różnych kart SIM. Możliwe są również rozmowy wideo. Tablet będzie dostarczany ze zwykłym systemem Android 2.2, HTML5 i Adobe Flash 10.1

JK Shin, szef Samsung Mobile Communications Business określa Samsung Galaxy Tab jako „prawdziwą zmianę paradygmatu”. Jedna z osób na panelu pytań wyraziła przekonanie, że osoby zaczną mieć dwa urządzenia. Podkreślili, że jednym z głównych celów urządzenia jest przenośność.

Fabien z AndroidPIT otrzymał pierwsze pytanie podczas sekcji pytań i odpowiedzi. Karta nie została podana dokładna cena, ale powiedzieli, że będzie sprzedawać za „atrakcyjną i konkurencyjną” cenę. Spodziewaj się wydania na początku października w Europie.

Jeśli chodzi o baterię 4000mAh, spodziewają się około 8 godzin odtwarzania wideo, jeśli dobrze pamiętam. Aktualizacja Gingerbread będzie zależeć od przewoźnika i rynku.

Jeszcze dzisiaj będziemy mieć okazję do praktycznego zapoznania się z Galaxy Tab.

Obraz z OnlyGizmos

0 Shares:
You May Also Like