Samsung zaprzecza plotkom o aktualizacji, mówi, że wyjaśnienia nadejdą „wkrótce”

W ciągu ostatnich kilku dni krążyło kilka plotek dotyczących tego, dlaczego Samsungowi zajęło tak dużo czasu, aby aktualizacja Androida 2.2 była dostępna na całej linii urządzeń Galaxy S. Jedna z plotek z forum XDA uważa, że ​​opóźnienie wynika z tego, że Samsung chce, aby operatorzy płacili za aktualizacje Androida 2.2. Wczoraj Samsung skontaktował się z wyjaśnieniem, o co chodzi.

Inna plotka głosi, że T-Mobile i Samsung wstrzymują aktualizację ze względu na zbliżającą się premierę Vibrant 4G, która powinna być dostarczana z obsługą Androida 2.2 i HSPA+.

Kolejna plotka głosi, że Samsung wstrzymuje aktualizację 2.2, ponieważ następca Galaxy S zostanie ujawniony w lutym na MWC z zainstalowanym Androidem Gingerbread, a Samsung nie chce odbierać zainteresowania premierą nowego urządzenia.

Samsung w końcu zdecydował, że muszą zabrać głos i wyjaśnić zamieszanie i plotki, wysyłając wczoraj do PhoneScoop e-mail. Samsung stwierdza w nim, że plotka dotycząca pobierania opłat od operatorów za aktualizację Androida 2.2 jest fałszywa i wkrótce obiecuje więcej szczegółów:

Nie. Samsung nie pobiera opłat od operatorów za aktualizacje Froyo do Galaxy S. Mamy nadzieję, że wkrótce podamy więcej szczegółów na temat statusu. Obietnica!

Moim zdaniem prawdopodobieństwo tych plotek jest bardzo małe. Moim zdaniem opóźnienie w wydaniu aktualizacji Androida 2.2 wynika z problemów z aktualizacją interfejsu Samsung TouchWiz UI ze względu na jego wyrafinowanie, wiele konfiguracji sprzętowych i radiowych (co najmniej 4 w USA), obawy o zrujnowanie urządzeń wraz z aktualizacją i oczywiście sami przewoźnicy instalują i sprawdzają, czy ich bloatware, który z pewnością nadchodzi, działa „poprawnie”.

0 Shares:
You May Also Like