Slajd MyTouch 3G ogłoszony przez T-Mobile

T-Mobile ogłosił dzisiaj, że myTouch 3G Slide w komplecie z przyciskiem „Genius”. Engadget pisze, że telefon ma „dosyć mocno dostosowaną skórkę opartą na Androidzie 2.1. Jak dokładnie mówimy o niestandardowym? Cóż, nie przypomina niczego, co widzieliśmy wcześniej na produkcyjnym urządzeniu z Androidem…”

Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym telefon będzie wyposażony w oprogramowanie do rozpoznawania głosu zaprojektowane przez twórców Dragon NaturallySpeaking i będzie dostępny w kolorze białym, czerwonym i czarnym. Specyfikacje obejmują:

Ekran 3.4″ HVGA Android 2.1 Aparat 5 MP 3G Przycisk Genius Klawiatura QWERTY o grubości 15 mm

Zapoznaj się z tym fragmentem ich komunikatu prasowego, aby uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania do rozpoznawania głosu:

Genius Button™: Za pomocą Genius Button naciskasz jeden przycisk, mówisz i działa. Przycisk Genius, obsługiwany przez Dragon Dictation firmy Nuance Communications (Nasdaq: NUAN), to łatwo dostępny przycisk z przodu nowego T-Mobile myTouch 3G Slide, który umożliwia korzystanie z poleceń głosowych do sterowania telefonem i jego funkcjami w tym wykonywanie połączeń, komponowanie i wysyłanie tekstów i e-maili, przeszukiwanie sieci lub otoczenia. Odczytuje nawet na głos wiadomości tekstowe i pozwala dyktować odpowiedzi w sposób naturalny, tak jakbyś rozmawiał bezpośrednio z osobą.

Ceny i data premiery (oprócz czerwca) nie zostały jeszcze ogłoszone, ale AndroidandMe powiedział: „Nie ogłoszono żadnych punktów cenowych, ale ponieważ T-Mobile kieruje się na średni zakres, spodziewamy się, że Slide wyniesie około 99-149 USD z dwuletnią umową”.

Inne źródła: AndroidandMe, Engadget, EuroDroid

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like