SlingPlayer Mobile wydany na Android Market

Engadget pisze, że Sling twierdzi, że poprawił „czasy ładowania i odpowiedzi w tej wersji, i musimy powiedzieć, że wysiłek jest zauważalny – zdecydowanie wydaje się, że jest to najszybszy SlingPlayer Mobile, z którego korzystaliśmy do tej pory”.

MobileCrunch dodaje, że „podobnie jak wszystkie wcześniejsze aplikacje Slingbox, ta pozwoli Ci oglądać i kontrolować domowy telewizor/DVR – a dla wszystkich, którzy uprawiają sporty Sprint EVO, ta powinna działać dobrze w połączeniu 4G”.

AndroidandMe wspomina o niektórych mocnych stronach SlingPlayera, ponieważ „pozwala nie tylko oglądać nagrane wcześniej wydarzenia, ale także wydarzenia na żywo. Nie tylko to, ale także pozwala zarządzać programowaniem, ustawiać rejestrator i wszystkie te wspaniałe rzeczy we właściwy sposób z telefonu lub laptopa.”

Phandroid zauważa bardzo wyraźnie, że „do korzystania z tej aplikacji wymagane są dekodery SlingBox Solo, Pro lub Pro-HD. Jeśli obecnie nie masz urządzenia SlingPlayer lub nie planujesz go kupić, będzie to strata Twoje pieniądze.” Zauważają również, że „aplikacja jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Francji, Niemczech, Austrii, Australii i Kanadzie”, co, mam nadzieję, jest dobrą wiadomością dla niektórych z Was.

Wejdź na stronę SlingPlayer, aby uzyskać więcej informacji.

Inne źródła: AndroidandMe, MobileCrunch, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like