Sony Ericsson PlayStation Phone zauważony z Androidem 2.3

Post użytkownika HKGolden, forum technologicznego z siedzibą w Hongkongu, zamieścił zdjęcia telefonu Sony Ericsson PlayStation, o którym ostatnio widzieliśmy. Ostatnim razem, gdy opisywałem przeciek na telefonie PlayStation, podobno działał on pod kontrolą Androida 2.2 i był oznaczony tylko jako telefon Sony Ericsson, ale od tego czasu wszystko się zmieniło.

Teraz wydaje się, że podobnie jak X10 Mini następnej generacji, które widzieliśmy w zeszłym tygodniu, Sony Ericsson wydaje się, że udało się uzyskać urządzenie z Androidem 2.3 z własną skórką na wierzchu. Poza tym wygląda na to, że telefon będzie również sygnowany marką Xperia.

Źródło wykonało również zdjęcie Xperii X10 obok telefonu PlayStation, dając nam lepsze wyobrażenie o wymiarach urządzenia. Zdjęcia pokazują również, że sprzęt urządzenia został nieco zmieniony od czasu, gdy go ostatnio widzieliśmy.

Prawdopodobnie ciekawszy jest fakt, że źródło miało dwa urządzenia, co może świadczyć o tym, że są bliskie wprowadzenia telefonów na rynek. CES prawdopodobnie jest za wcześnie, ale Mobile World Congress (MWC) w lutym może być czasem, kiedy Sony Ericsson w końcu przedstawi to urządzenie, a może także zamiennik X10 Mini, zwłaszcza że ich dyrektor generalny powiedział to w lutym.

Przejdź do źródła, aby uzyskać więcej zdjęć.

0 Shares:
You May Also Like