Sony prezentuje Google TV z systemem Android

Pod względem sprzętowym telewizor jest wyposażony w procesor Intel Atom i jest wyposażony w pilota z klawiaturą QWERTY. Ponadto każdy telewizor ma podświetlenie LED, pełną rozdzielczość 1080p i Wi-Fi.

Jeśli chodzi o oprogramowanie i system Android, urządzenie będzie dostarczane z niektórymi preinstalowanymi aplikacjami, a Android Market pojawi się później (jakoś na początku 2011 r.). Przeglądarka Google Chrome będzie preinstalowana i pozwoli na “Podwójny widok”, co w zasadzie oznacza, że ​​przeglądanie telewizji i Internetu może odbywać się w tym samym czasie.

Telewizor internetowy Sony będzie początkowo dostępny w czterech modelach: 24-calowym, 32-calowym, 40-calowym i 46-calowym.

Jeśli jesteś na rynku telewizora z systemem Android, jest to jeden z największych punktów sprzedaży telewizora w porównaniu z telewizorami People of Lava z systemem Android. Według komunikatu prasowego na EuroDroid, wielkoformatowa telewizja internetowa Sony o przekątnej 46 cali będzie kosztować około 1400 USD, podczas gdy porównywalny model z People of Lava może kosztować około 3000 euro, który kosztuje około 4000 USD.

Według The Sony Blog, przedsprzedaż już się rozpoczęła. Telewizory można kupić w Best Buy lub Sony Stlye już 16 października.

Udaj się tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat telewizora.

Inne źródła: AndroidGuys, EuroDroid

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like