Sortowanie zakładek — Chcesz uporządkować zakładki?

Dzisiejsza recenzja testu może się okazać dość krótka, ponieważ aplikacja, którą recenzuję, może tylko dwie rzeczy: porządkować zakładki i tworzyć ich kopie zapasowe. Nie trzeba dodawać, że nie oznacza to, że ta recenzja będzie nudna lub, nie daj Boże, zbyteczna – wręcz przeciwnie, ponieważ przypuszczam, że wielu z Was będzie zainteresowanych, aby dowiedzieć się więcej o tej aplikacji.

Pobierz bezpośrednio z Android Market (aplikacja działa tylko w połączeniu z przeglądarką Android).

Funkcje i zastosowanie

Kto nie chce mieć możliwości porządkowania swoich zakładek? Cóż, wiem, że jestem grą, a ta aplikacja i zintegrowana przeglądarka pozwalają mi to zrobić. Co więcej, jak wspomniano w zwiastunie, ta aplikacja może również tworzyć kopie zapasowe zakładek. Tak to działa: Sortowanie zakładek i tworzenie kopii zapasowych tworzy folder o nazwie /sdcard/BookmarkBR na karcie SD. To zaprowadzi Cię do folderu BookmardBR. Jeśli więc z jakiegoś powodu zgubisz zakładki – zgubisz telefon lub naciśniesz zły przycisk – możesz przejść do tej aplikacji, kliknąć przycisk menu i nacisnąć Przywrócić. Wszystkie Twoje zakładki pojawią się ponownie.

Ta aplikacja jest naprawdę interesująca tylko dla tych z Was, którzy korzystają z preinstalowanej przeglądarki, ponieważ Dolphin Browser i Opera Mini mogą sortować zakładki bez pomocy z zewnątrz. Dlatego nie możesz połączyć sortowania zakładek i tworzenia kopii zapasowych z inną przeglądarką: to po prostu nie ma sensu. Domyślam się jednak, że wielu użytkowników utknęło z preinstalowaną przeglądarką.

Konkluzja:
Aplikacja robi to, co obiecuje, i robi to dobrze. Ale, jak już wspomniałem, jest to przydatne tylko dla tych, którzy korzystają z przeglądarki Android.

Ekran i elementy sterujące

Sterowanie jest proste i sprytnie zaprojektowane. Możesz wyświetlić wszystkie swoje zakładki w formie listy i są tam dwa przyciski w kształcie zielonych strzałek, jeden skierowany w górę, a drugi w dół. Wybierz zakładkę i przesuń ją w górę lub w dół za pomocą przycisków.

ten Menu przycisk daje następujące opcje:


• Utworzyć kopię zapasową
• Przywrócić
• Sortowanie alfabetyczne
• Ustawienia
• Więcej aplikacji
• Pomoc online

Kliknięcie Utworzyć kopię zapasową tworzy plik na karcie SD, w którym będą przechowywane wszystkie zakładki. Zrób nas z Przywrócić funkcja, jeśli kiedykolwiek stracisz zakładki. Jeśli chcesz uporządkować zakładki alfabetycznie, po prostu naciśnij Sortowanie alfabetyczne. Wybieranie Ustawienia pozwala tylko zmienić nazwę pliku na karcie SD.

Konkluzja:
Aplikacja jest przejrzysta, zwięzła i łatwa w użyciu. Opanujesz to w ciągu kilku minut.

Szybkość i stabilność

Podczas testu nie napotkałem żadnych trudności.

Stosunek ceny do wydajności

Aplikację można pobrać bezpłatnie z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like