Soundcore Liberty 3 Pro vs. Liberty 2 Pro: które słuchawki douszne Anker są najlepsze?

Liberty 3 Pro i Liberty 2 Pro wyróżniają się jako dwie doskonałe opcje dla prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Który z nich jest ogólnie najlepszym zakupem? Dowiedzmy Się.

Świat słuchawek Bluetooth z każdym dniem staje się nieco większy, a teraz dwie najlepsze opcje to Kotwica Soundcore Liberty 3 Pro i Liberty 2 Pro. Podczas gdy firmy takie jak Apple i Samsung mogą zdominować główny rynek bezprzewodowych słuchawek dousznych, niezliczone mniejsze marki również konkurują w tej niszy. O niektórych wpisach można zapomnieć, inne są w porządku, a są też takie, które są naprawdę wyjątkowe. Jeśli możesz spojrzeć poza AirPods i Galaxy Buds na świecie, to imponujące, jak duża jest konkurencja.

Jedną z firm, która okazała się potężnym graczem w tej dziedzinie, jest Anker. Anker jest najbardziej znany ze swoich akcesoriów do ładowania i baterii, ale pod marką Soundcore stał się również topową nazwą sprzętu audio. Jeśli chodzi o prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Anker, dwie z najlepszych obecnie opcji to Soundcore Liberty 3 Pro i Soundcore Liberty 2 Pro. Obie pary zapewniają wysokiej jakości wrażenia słuchowe w odpowiednich cenach, ale która z nich jest ogólnie lepsza? Przyjrzyjmy się bliżej.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Pod względem wzornictwa Liberty 3 Pro i Liberty 2 Pro są dość podobne. Obie opcje wkładek dousznych tworzą szczelną uszczelkę douszną, są wyposażone w skrzydełka, aby dopasować je tak bezpiecznie, jak to możliwe, i mają kompaktowe etui ładujące z obsługą bezprzewodowego ładowania USB-C i Qi. To powiedziawszy, nowsze wkładki douszne Anker mają kilka zalet. W porównaniu do Liberty 2 Pro, Liberty 3 Pro są o 30 procent mniejsze i lepiej redukują ciśnienie podczas długich sesji odsłuchowych (Anker przypisuje to przeprojektowanym końcówkom skrzydeł). Liberty 3 Pro jest również dostępny w większej liczbie kolorów do wyboru, w tym Fog Grey, Midnight Black, Frost White i Dusk Purple. Dla porównania Liberty 2 Pro są dostępne tylko w czerni i bieli.

Dlaczego Soundcore Liberty 3 Pro jest lepszym zakupem

Zalety Liberty 3 Pro stają się jeszcze bardziej widoczne w dziale audio. Trzeba przyznać, że Liberty 2 Pro brzmi bardzo dobrze, biorąc pod uwagę ich cenę i wiek. Przetworniki 11 mm zapewniają ładnie zbalansowany dźwięk i architekturę Anker Astria Wrażenia słuchowe Liberty 2 Pro są bardzo dobre, ale w przypadku Liberty 3 Pro Anker zachwala kilka godnych uwagi ulepszeń. Anker twierdzi, że poprawił konfigurację podwójnego sterownika dla Liberty 3 Pro – dzięki czemu słuchawki douszne mogą dostarczyć jeszcze ważniejsze, Liberty 3 Pro obsługuje pliki LDAC. LDAC to format audio o znacznie wyższej jakości, który umożliwia dostarczanie bogatszej, bardziej szczegółowej muzyki. Liberty 3 Pro działa również dobrze z AAC i SBC, tak jak Liberty 2 Pro, ale dodanie LDAC naprawdę pomaga je odróżnić.

Dodatkowym wkładem w ulepszone wrażenia słuchowe jest aktywna redukcja szumów w Liberty 3 Pro. Korzystając z systemu o nazwie „HearID ANC”, Liberty 3 Pro analizuje uszy użytkownika, a następnie tworzy profil redukcji szumów dostosowany specjalnie dla niego. Użytkownicy mogą również ręcznie ustawić wydajność ANC na jeden z trzech poziomów (niski poziom hałasu, średni poziom hałasu lub wysoki poziom hałasu), oprócz trybu Fully Transparent, aby łatwo słyszeć otoczenie. Nic z tego nie jest dostępne w Liberty 2 Pro. Inne zalety Liberty 3 Pro to dwa dodatkowe mikrofony i lepsza redukcja szumów dla lepszych połączeń telefonicznych, szybsze ładowanie i obsługa połączeń wielopunktowych.

No i oczywiście jest cena. Liberty 3 Pro w sprzedaży detalicznej za 169 USD, Liberty 2 Pro kosztuje 149 USD i oba są często w sprzedaży (w momencie publikacji Liberty 3 Pro kosztują 149 USD, a Liberty 2 Pro są dostępne za jedyne 99 USD). W większości sytuacji prawdopodobnie warto wybrać Liberty 3 Pro. Będą wygodniejsze po godzinach użytkowania, ładują się nieco szybciej, będą ładniej brzmieć i będą miały w pełni rozwinięte tryby ANC i przezroczystości — rzeczy, których nie ma w Liberty 2 Pro. Kupujący, których nie obchodzi budżet, którzy nie dbają o te rzeczy, mogą nadal chcieć rozważyć Liberty 2 Pro, jeśli mają duże zniżki, ale dla ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na przejście do Liberty 3 Pro, jest to najlepsza droga.

Źródło: Anker

Hałas fanów Mac Studio: oto jak głośny jest najnowszy Mac firmy Apple

O autorze

Joe Maring (opublikowano 1468 artykułów)

Joe aktywnie pisze i mówi o technologiach konsumenckich od 2012 roku. Jego największą pasją są smartfony, ale z przyjemnością rozmawia o wszystkim z procesorem. Mieszka w Kalamazoo w stanie Michigan z żoną, dwoma kotami i mieszanką pitbulla i boksera.

Więcej od Joego Maringa

0 Shares:
You May Also Like