SPB chce być pierwszym zamiennikiem wyrzutni Honeycomb, prezentuje ciekawą koncepcję

W ulubionych telefonach z Androidem nie brakuje zamienników ekranu głównego, a wiele z nich ogromnie się rozrosło, odkąd pojawiły się na rynku. Ponieważ Honeycomb jest w rękach ludzi tylko przez nieco ponad tydzień od premiery Xoom, nie ma jeszcze zbyt wielu aplikacji zoptymalizowanych pod kątem tabletów, a na pewno nie ma zastępczych programów uruchamiających. SPB, wiodąca marka w wymianie programów uruchamiających na Symbian i Windows Mobile, stara się to zmienić, a ich wideo koncepcyjne poniżej wygląda całkiem interesująco, choć nie jest jeszcze gotowe na premierę. Możesz sprawdzić nasze relacje z pierwszej ręki o plastrze miodu tutaj i tutaj, a następnie rzucić okiem na to, co zrobili z nim ci faceci po przerwie.

To solidna propozycja i wygląda na to, że poświęcono jej dużo uwagi, ale jest po prostu za dużo bałaganu i zbyt wiele warstw. Krzywa uczenia się dla zwykłego użytkownika byłaby dość stroma w przypadku bardzo uproszczonego interfejsu użytkownika o strukturze plastra miodu. Niektóre z ich pomysłów podobają mi się bardziej jako koncepty, chociaż chciałbym, żeby działały w mniej krzykliwy i dynamiczny sposób. Całkowicie jestem za słodyczami dla oczu, ale staje się to trochę za dużo, jeśli pojawia się na twojej twarzy za każdym razem, gdy przechodzisz od zadania do drugiego.

Nie ma jeszcze słowa o wydaniu, ale raporty mówią, że SPB współpracuje z producentami OEM, aby wdrożyć to w produktach, więc może to być aplikacja rynkowa dopiero później. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co wymyślą inni ludzie. Bardzo podobało mi się używanie Honeycomb w Nook, a przy większych ekranach tablety oferują mniej pola gry dla twórców zamienników programów uruchamiających, ale jestem pewien, że jest kilka rzeczy, których Google nie zamierzał zobaczyć raz Honeycomb zyskuje przyczepność.

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak zmienić hasło PayPal

Co wiedzieć: Iść do Ustawienia > Bezpieczeństwo > Hasło aby zmienić hasło w sekcji Bezpieczeństwo PayPal.Jeśli zapomniałeś hasła,…